reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Dzień Dobry dziewczyny! :) Dzień do bani spuchło mi dziąsło tak, że ciężko się mówi :( :( W ogóle jakiegoś doła złapałam, bo odkąd jestem w ciąży mam wrażenie, że każdy dzień jest taki sam ... jeszcze te l4 leżące, nie mogę wyjść nawet na spacer ah do bani :(
Myślę, że po godzinach pracy Zusu możesz się przejść, nikt nie przyjdzie na kontrole o 18 ;) chyba ze musisz leżeć
 
reklama
Dzień Dobry dziewczyny! :) Dzień do bani spuchło mi dziąsło tak, że ciężko się mówi :( :( W ogóle jakiegoś doła złapałam, bo odkąd jestem w ciąży mam wrażenie, że każdy dzień jest taki sam ... jeszcze te l4 leżące, nie mogę wyjść nawet na spacer ah do bani :(
Ja mam elkę chodzącą, ale ile to chodzę.... Aby tylko z psem, jak mąż w pracy a córa u swojego ojca albo zdalne (albo z nią, jak po lekcjach jest, uw8elbiam z nią spacerować), albo na wizytę czy do labo, ewentualnie dentysta, piekarnia czy biedronka... Czyli mało co tak naprawdę. Też mi się dni wydają takie same.
 
Teoretycznie w Polsce każdy szpital powinien zapewnić rodzącej dostęp do znieczulenia. Ale teoria swoje a życie swoje, najlepiej się dowiedzieć wcześniej :)

To prawda, szpital w mieście z którego pochodzę nie ma opcji znieczulenia do porodu SN bo tłumaczą się że nie mają anestezjologa na stałe w szpitalu.🤷‍♀️
 
Wiecie co ja nic nie moge zjesc ale zupke chinska zjadlam z checia. [emoji1751] Jestem ciagle niewyspana i nie mam sily nawet w domu ogarnac porzadnie. Troxhe pochidze i kreci mi sie w glowie.Ale dzisiaj juz musze isc po chleb do sklepu wiec sie troche z dzieckiem przejde. Pewnie po spacerze juz bede lezec plackiem. [emoji12]
Cos te zupki chińskie maja w sobie, że i mi wchodzą bardzo dobrze 🤭
 
reklama
Dzień Dobry dziewczyny! :) Dzień do bani spuchło mi dziąsło tak, że ciężko się mówi :( :( W ogóle jakiegoś doła złapałam, bo odkąd jestem w ciąży mam wrażenie, że każdy dzień jest taki sam ... jeszcze te l4 leżące, nie mogę wyjść nawet na spacer ah do bani :(
A dlaczego masz l4 leżące? :(
 
Do góry