reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Mi też zupka chińska wchodzi, najlepiej zielona z Vifona:D Chyba się nazywa "Złoty kurczak". :D

Co do samopoczucia, ja też mam energię poniżej oczekiwań... poleguję ile się da. Maz o 17 wraca z pracy i wtedy się kładę i już leżę 🤣, z przerwa na mycie i kolację. 🤪 A tak to cały czas z dzieckiem... I tu nie ma zmiłuj. ;) Ciągle coś mi ta mała organizuje, wymyśla zabawy i muszę z nią się bawić, ostatnio sama nie chce. 🤪 Więc do tej 17 jestem na najwyższych obrotach na jakie mnie teraz stać. Ale jakbym mogła, to bym spala cały dzień... Do tego mdłości no i zdarzają się wymioty
 
Nie ma bata idę do sklepu po zupkę 🍜 takiego smaka robicie .... mmm taka słono ostra
Nie wytrzymam z Wami!!! 🤣 rano się pochwaliłam, ze mi mdłości przeszły i za godzinę mnie tak zaczęło wymiotować... myślałam, ze umrę 🤣 już się nie będę chwalić, że mi lepiej. Później ledwie obiad zjadłam, teraz się najadłam delicjami wiśniowymi i już dzwoniłam do męża, że ma mi kupić vifona złoty kurczak😂😂😂 nie pamietam kiedy ostatni raz jadłam, ale takiego smaka mi narobiłyście, że muszę😃
 
Może mieć, ja np jestem od obojga rodziców wyższa, a biologiczny ojciec mojej córki już w tym momencie córka się z nim zrównała wzrostem. Ciekawe jakie bedzie wysokie moje dzuecko z mężem, on ma 180 cm wzrostu, to odrobine wyżsyz ode mnie.

Ja mam 160cm, mój mąż ma 195 a nasz 9,5 syn ma prawie 150 już i numer buta 36😱😅 a córeczka ma 5,5 roku i ma 125 i numer buta 30😅🤷‍♀️
 
Niech się teraz przyzna ta,która zaczęła temat zupki chińskiej... Dziękujemy![emoji120] Jak widać w ciąży mamy bardzo wysublimowane kubki smakowe [emoji23]
Rzeczywiscie. Zupki, chipsy były wczoraj [emoji1787] ciekawe co wleci na ruszt jutro [emoji1787][emoji23]
 
Wow wysoka jestes:) . Ja kurdupel z moim 162 mój facet 182.
Mój syn z poprzedniego związku ma 12 lat i jest teraz mojego wzrostu a ojciec biologiczny 176.
Ciężko mi bylo kogoś znaleźć wyższego ode mnie, no ale jak widać, mąż nieco wyżsyz i to mi się baaardzo podoba, nie muszę się schylać jak się przytulamy itp
 
Jestem w niebie 💕💕💕💕
 

Załączniki

  • IMG_0653.jpg
    IMG_0653.jpg
    163,3 KB · Wyświetleń: 44
reklama
Ja ci już powiem ... jest wzór na to jakiego wzrostu będzie twoje dziecko:
Dziewczynka wzrost matki + wzrost ojca - 13cm
A wynik podzielić przez 2
Chłopcy wzrost matki + wzrost ojca + 13 cm i też wynik podzielić przez 2 [emoji106]
No to mloda wg tego powinna mieć 176+170-13/2=ok 166,5... A juz ma 170...moze z tym liczeniem jest jak z chińskim kalendarzem planowania płci :-) wg niego moja córka miała być chłopakiem, ciekawe, czy teraz wg kalendarza znowu chłopak okaże się córką [emoji23]
 
Do góry