reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Dziewczyny, przeżyłam te 2 dni stacjonarnie w biurze jakoś ale miałam dziś dziwne uczucie jak siedziałam za biurkiem. Tak 5 cm poniżej pępka, po środku, takie uczucia jakby pęknięcia, jakby jakiś malutki balonik pękł. Dziwne to było, nie bolało, ale właśnie w miejscu gdzie jest dziecko. Nic się nie dzieje, ale rozkminiam co to, trochę jak kopnięcie, ale na pewno zbyt dobrze to czułam, żeby to było dziecko.
 
Dziewczyny głowa mi dziś pęknie jakiś pechowy dzień a ja migrenik jestem jedyne co możemy to paracetamol ale to mało pomaga
 
reklama
Do góry