reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Dziewczyny, przeżyłam te 2 dni stacjonarnie w biurze jakoś ale miałam dziś dziwne uczucie jak siedziałam za biurkiem. Tak 5 cm poniżej pępka, po środku, takie uczucia jakby pęknięcia, jakby jakiś malutki balonik pękł. Dziwne to było, nie bolało, ale właśnie w miejscu gdzie jest dziecko. Nic się nie dzieje, ale rozkminiam co to, trochę jak kopnięcie, ale na pewno zbyt dobrze to czułam, żeby to było dziecko.
Też tak raz miałam jak położyłam się po pracy ☺️ jakby po trochu powietrze uciekało z balonika. Był to 9 tydzień więc stwierdziłam, że na dziecko za wcześnie i że pewnie to jelita 😂 więcej się to nie powtórzyło
 
reklama

Załączniki

  • 20210219_183639.jpg
    20210219_183639.jpg
    1,5 MB · Wyświetleń: 39
Dziewczyny melduję się po wizycie 😊 maluch rośnie jak na drożdżach. Dziś 10+3 a dzieciaczek ma 3,82 cm, serce pięknie biło, mały kręcił się jak szalony. Moja waga stoi na razie w miejscu. Oby tak dalej 😊
Idę zjeść zapiekankę bo jestem głodna jak wilk 😁
 
Hej Dziewczyny. Mam prośbę. Moglybyscie zerknac czy wedlug Was to chlopak czy dziewczynka 🙉. Bylam dzis u lekarza, ale nie jest pewien i nie chcial mowic. Mowi ,ze u chlopca wyrostek idzie do gory,a u dziewczynek ku dołowi 🤔🤔
 

Załączniki

  • 20210219_184746.jpg
    20210219_184746.jpg
    375,5 KB · Wyświetleń: 81
reklama
Do góry