reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Ja też tak mam. Do tego zanikły mi mdłości i zmęczenie/senność. Właśnie umyłam okna i zjadłam rybę na obiad 🤔🤷‍♀️ tłumaczę to sobie tym, że na początku wzrastają hormony - teraz może trochę się ustabilizowały.. I macica się rozrasta, ale nie wiem, też panikuje.
Spokojnie !:) ja tez się dobrze czuje ale myśle ze dlatego ze to już 11 tydzień wiec najgorszy 1 trymestr za mną :)
 
reklama
Dziewczyny melduję się po wizycie 😊 maluch rośnie jak na drożdżach. Dziś 10+3 a dzieciaczek ma 3,82 cm, serce pięknie biło, mały kręcił się jak szalony. Moja waga stoi na razie w miejscu. Oby tak dalej 😊
Idę zjeść zapiekankę bo jestem głodna jak wilk 😁
Duży już ☺☺ ja dzisiaj 10+1 a Bobo nie ma nawet 3 cm. 2.8 chyba ☺☺
 
Hej Dziewczyny. Mam prośbę. Moglybyscie zerknac czy wedlug Was to chlopak czy dziewczynka 🙉. Bylam dzis u lekarza, ale nie jest pewien i nie chcial mowic. Mowi ,ze u chlopca wyrostek idzie do gory,a u dziewczynek ku dołowi 🤔🤔
Hej ale z tej perspektywy nic nie widać. Na pewno lekarz zaglądał "od dołu" między nogami :) a skoro powieezial że nie wie to wątpię żeby któraś wiersialq tu również. Cierpliwości, dowiesz się w swoim czasie ☺️
 
Tez jestem już po wizycie. Nie wiem jaki wymiar, ale odpowiada 10+6 a u ciebie jaki dokładnie wymiar i wiek ciąży wg usg? Bo chyba teraz jeszcze powinno być podobnie u mnie. Prenatalne tez mam 4.03, dostalamskierowanie ze względu na 36 skończone.
Wiesz co gin robił dwa razy pomiar, najpierw pokazało 39.74mm i właśnie 10t6d. Drugi pomiar 42.78mm i 11t1d. Maluszek cały czas się ruszał, więc ciężko było uchwycić 😊
Więc jesteśmy dokładnie na tym samym etapie ciąży 😁 Też mam 36lat rocznikowo, chociaż dopiero w grudniu skończyłam 35 😉
 

Załączniki

  • Screenshot_20210219-182859_Chrome.jpg
    Screenshot_20210219-182859_Chrome.jpg
    285,8 KB · Wyświetleń: 76
reklama
Do góry