reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Hej dziewczyny wróciłam dzisija do prwcy po niemalze 3 tygodniach l4. :) na ogól nie pracuje w soboty ale było coś exdtra do zrobienia.
Czuje ze zyje. Jednak siedzenie w domu to absolutnie nie dla mnie. Mentalnie również 🙂
 
reklama
Wiem, ze jeszcze wcześnie, ale... Czy któraś z Was może myśli o zakupie produktów od mamy ginekolog? Np wyprawkę, koszule ciążowa czy poporodowa? Ktoś może oprócz segregatorów kupował coś u niej i poleca? :) zatsnawiam się, czy warto ściągać to z Polski

Mam koszule porodowa (której ostatecznie nie zdążyłam założyć do porodu, ale przydała się potem do karmienia ;) i mam tez ciuszki dla dzieci-są bardzo dobrej jakości. Ogólnie polecam.
 
Hej dziewczyny wróciłam dzisija do prwcy po niemalze 3 tygodniach l4. :) na ogól nie pracuje w soboty ale było coś exdtra do zrobienia.
Czuje ze zyje. Jednak siedzenie w domu to absolutnie nie dla mnie. Mentalnie również 🙂
Siedzenie w domu to na prawdę katorga 🙈
Jak przejeżdżam obok mojej pracy, to mam chęć tam wbiec i zobaczyc co tam słychać i wyjść dopiero po 8h 😆
 
reklama
Do góry