reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Cześć dziewczyny [emoji6]
Właśnie się przebudziłam i poszłam do toalety , stwierdziłam a zrobie sobie dla zabawy test z sody na płeć dziecka [emoji16][emoji1][emoji1]
U mnie dziś 10+5 [emoji7] nasiusiałam do pojemniczka i wsypałam ok łyżeczkę sody i było brak reakcji, totalnie ani pianki delikatnej ani bąbelka[emoji3]- Czyli na dziewczynke wychodzi . Wiadomo, że traktuje to tak samo jak ten kalendarz chiński - tez mi dziewczynka wychodzi[emoji108]
Bardzo chcemy dziewczynke[emoji847][emoji120], no i ciekawe co tam rośnie u mnie[emoji4] Już nie mogę się doczekać by poznać płeć maleństwa.
Czy któraś z Was robiła w formie zabawy ten test z sodą, co Wam wyszło?? U mnie prenatalne 9marca... więc już niebawem choć raczej lekarz jeszcze nie stwierdzi na 100% jestem tego świadoma [emoji2] Kładę się spać dalej, z pustym pęcherzem jaak przyjemnie [emoji1787][emoji1787][emoji4][emoji2960]
Oo dzis zrobie, bo wszystkie znaki na niebie i ziemi mowia ze bedzie synek :)
 
Próbowałam znaleźć konkretne informacje w necie, może ja nie umiem szukać, ale nic nie znalazłam. Na forach laski pisały, że ciąża do terminacji, że poroniły. Gdzieś mignęło mi, że niekiedy robią operację wewnatrzmaciczną, ale na ile to prawda to nie wiem..
Kochana nie wiem czy czytałaś, ale ja odpisywałam Ci już wcześniej. Mojej przyjaciółki syn ze względu właśnie na powiększony pęcherz miał podejrzenie zespołu Edwardsa. Tez miała skierowanie na amnio, ta wyszła prawidłowo, w międzyczasie młody w brzuchu się wysiusiał i na usg pęcherz wyglądał powiedzmy w miarę. Synek urodził się jednak z wada układu moczowego, przeszedł 3 operacje i teraz ma 2 latka i wszystko jest w porządku. Mam nadzieje ze u Ciebie ta historia skończy się pozytywnie. Trzymam mocno kciuki
 
reklama
Kochana nie wiem czy czytałaś, ale ja odpisywałam Ci już wcześniej. Mojej przyjaciółki syn ze względu właśnie na powiększony pęcherz miał podejrzenie zespołu Edwardsa. Tez miała skierowanie na amnio, ta wyszła prawidłowo, w międzyczasie młody w brzuchu się wysiusiał i na usg pęcherz wyglądał powiedzmy w miarę. Synek urodził się jednak z wada układu moczowego, przeszedł 3 operacje i teraz ma 2 latka i wszystko jest w porządku. Mam nadzieje ze u Ciebie ta historia skończy się pozytywnie. Trzymam mocno kciuki
Pocieszyłaś mnie! <3
U mnie na 2 USG, tydzień po tygodniu, wyszedl duży ten pecherz. Zaraz dzwonię się umowić na amnio. Jestem dobrej mysli :)
 
Do góry