reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Dziewczyny mam pytanie [emoji2] Czego używacie w czasie ciąży do biustu, ud , brzucha ogólnie do całego ciała by nie pojawiły się rozstępy? I w którym tygodniu zaczęłyście takie balsamowanie ciała? [emoji848][emoji3]
Szukam powoli kosmetyków odpowiednich, z dobrym składem dla przyszłych mam [emoji4]
Ja póki co używam lotionu z Rossmanna z tej serii dla kobiet w ciąży chyba się to zwie Babydream czy jakoś tak. Pierwszy raz użyłam go o ile dobrze pamiętam w jakimś 7/8 tygodniu i stosuję jak mi się przypomni przy po prysznicu (do tej pory przypomniałam sobie całe 3 razy :D )
Kosmetyk sam w sobie ma trudno rozsmarowującą się konsystencję tzn. mega długo się wchłania, ma super zapach taki pudrowy, dobrze nawilża skórę ale nie wiem czy poradzi sobie w przypadku rozstępów. Chociaż ja osobiście nie wierzę że cokolwiek uchroni przed nimi. W późniejszym czasie będę testować też olejek Bio Oil. Podobno też jest dobry na rozstępy :)
 
reklama
Hej dawno mnie tu nie było ale właśnie dzisiaj też miałam usg. U mnie już 13 tydzień. Dzidzi też macha rękami jak szalone i ciągle na buzie kładło i ciężko było zdjęcie zrobić hah. Z maluszkiemwszystko dobrze, serduszko bije książkowo, a sam bejbik ma 7cm 🙈😁
 
Dziewczyny mam pytanie [emoji2] Czego używacie w czasie ciąży do biustu, ud , brzucha ogólnie do całego ciała by nie pojawiły się rozstępy? I w którym tygodniu zaczęłyście takie balsamowanie ciała? [emoji848][emoji3]
Szukam powoli kosmetyków odpowiednich, z dobrym składem dla przyszłych mam [emoji4]
Ja stosuje od ok 7 tygodnia balsam Mustela. Właśnie wtedy zaczął mnie swędzieć brzuch i wystraszyłam się ze już robią się rozstępy 🙊 smaruje brzuch piersi pośladki i uda, czy działa to nie wiem ale ładnie pachnie i dobrze się wchłania 😊
 
reklama
Do góry