reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Dobrze - to zajmijmy sie prawidłowa tematyką forum, a nie wpisami do innej grupy ;). Byłam dzisiaj na usg. Wyniki sa Ok. Teraz czekam na wyniki krwi - Pappa :).
 

Załączniki

  • 863FB6AD-8A5A-4775-8EA1-718299C24A23.jpeg
    863FB6AD-8A5A-4775-8EA1-718299C24A23.jpeg
    216,6 KB · Wyświetleń: 97
Hej, dziewczyny :) Udalo sie i takze jak wszystko bedzie ok bede wrzesniową mama, termin 22 wrzesien. Poczatki byly trudne duphaston, cyclogest, glucophage i zastrzyki z neoparin, teraz juz mam to wszystko zmniejszone. Mam pytanko jakie suplementy bierzecie? Cos szczegolnie polecacie? Biore Femibion 1 ale nie wiem czy to nie za malo. Pozdrawiam
 
Hej mnie też nie dodano choć prosiłam no cóż. :)
Od kilku dni mam detektor tętna dzisija udało mi się złapać serduszko na blisko 8 minut. Niesamowite odczucia.
Zazwyczaj udaje mi się na kilka sek do 2 minut i myk nie ma:)
Dziś chyba złapałam małe jak spało.
 
Hej mnie też nie dodano choć prosiłam no cóż. :)
Od kilku dni mam detektor tętna dzisija udało mi się złapać serduszko na blisko 8 minut. Niesamowite odczucia.
Zazwyczaj udaje mi się na kilka sek do 2 minut i myk nie ma:)
Dziś chyba złapałam małe jak spało.
Ile dałaś za detektor? Mnie samą kusi.
Ja tam was nie opuszczę jakby co, jestem na posterunku. Może napisz do @Paulina97 jeszcze raz? Brkauje mi Ciebie na wątku [emoji16]
 
Ja ogolnie wczoraj na wizycie bylam. Dzidzia rusza już rączkami i nozkami na usg [emoji3059] niesamowity widok. Usg mi robił przez brzuch, co mile mnie zaskoczyło :-)
Dzisiaj mam 10+0, zaczelam 11 tydzien :-)
 
Nie otwiera mi się wątek z tego linku
emoji848.png

Ile dałaś za detektor? Mnie samą kusi.
Ja tam was nie opuszczę jakby co, jestem na posterunku. Może napisz do @Paulina97 jeszcze raz? Brkauje mi Ciebie na wątku [emoji16]
Dałam n a polskie jakieś 120.zl bo wzięłam używany od Norweżki która użyła go raz. do tego cała wielka butla płynu do usg 🙂
Dosyć ciężko jest znaleźć przeważnie yo na kilkanaście sekund ale dziś rano to był czad naprawdę. Zamnkelam oxzy i odpłynęłam ☺️

Dzięki Elodia.. ❤️ A kartki jeszcze nie wysłałam wróciłam do pracy i się zaczął zapierdziel na nowo😩 ale nie ucieknie.. 🙂
Szefowi powiedziałam chyba go trochę ścięło bo pogratulował 3 razy.. I aż wstał z krzesła 😅. Ogólnie OK powiedział że jestem "in charge" I sama zdecyduje ile i jak chce robić. Także spoko.
Teraz muszę przez 3 miesiące przydusić bo u nas zasilek wypłacają ze średniej 3 ostatnich miesięcy. Myślę że jeszcze 2 ms i redukcja czasu pracy.. Zobaczymy czy dam radę. Brzuszek już rośnie. Spodnie cisną za chwilę się muszę przesiąść w ciążowe 🙈
Moje dzieci dowiedzą się jtro. Planowałam dziś ale moja córa zaprosila przyjaciółkę i zostaje na noc. Więc chwilę jeszcze odczekam. Trochę się stresuje. /)) na pewno bardziej niż przed rozmową z szefem.

Ja mma dziś 10+5. Za chwilę 12 tc a usg w skoncOnym 12 czyli 9 marca.
Moje pierwsze usg🙈!!
 
reklama
Taki Mam- sonoline c. Bezpieczny z atestem no i czuły do użycia nawet od 10tc wg producenta i potwierdzam można znaleźć tetno. /)

Tymczasem spadam spać. U mnie mdłości. Minęły w 99% ale ta senność..
Moja cora skomentowała nawet że mama jakąś dziwnie zmęczona.. ☺️
Cholerka wie może się donysla co się odpierdziela tutaj 🙈☺️😅
 

Załączniki

  • Screenshot_20210227_224940_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_20210227_224940_com.android.chrome.jpg
    133,8 KB · Wyświetleń: 38
Do góry