reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Ja też już po połówkowych, bardzo wcześnie robiłam bo w 17+4, ale tak zlecił lekarz. ciąża idzie książkowo a i tak był okropny stres... Dzidziulek jest zdrowy i duży! Parametry idealne😊 Dostałam nawet zdjęcie 4D i to jest jakiś kosmos!!! Mój brat skomentował że wygląda jak z obrazu Beksińskiego 🤣🤣🤣
 
Czesc dziewczyny,mozna do was dolaczyc? Widze,ze duzo was,postow jeszcze wiecej,ale chociaz sprobuje.Termin mam na 7.09,nosze pod sercem synka.Mamy juz 2 letnie blizniaki,do tego stadko doroslych dzieci z poprzednich malzenstw.Niestety dlugo walczylismy o wspolne dzieci ze wzgledow medycznych,w sumie z mojej strony,i tak po 8 latach,przeprawach po wirlu klinikach,transferach bez konca,zdecydowalismy sie na dawczynie komorek jajowych i od razu zaczelam zachodzic w ciaze .Temat nie jest prosty,ale mamy cudne,zdrowe blizniaki i teraz licze na zdrowego synka,ktorym temat dzieci zamykamy,bo juz mi stuknelo 46 lat.Tak,tak wiem....ale tak sie poukladalo i w,sumie jestem bardzo szczesliwa ,ze mamy pelen dom,a dzieci duzo rodzenstwa.
 
Ja też już po połówkowych, bardzo wcześnie robiłam bo w 17+4, ale tak zlecił lekarz. ciąża idzie książkowo a i tak był okropny stres... Dzidziulek jest zdrowy i duży! Parametry idealne😊 Dostałam nawet zdjęcie 4D i to jest jakiś kosmos!!! Mój brat skomentował że wygląda jak z obrazu Beksińskiego 🤣🤣🤣
A to szybciutko ja dopiero 21 tydzień miałam i robiłam
Czesc dziewczyny,mozna do was dolaczyc? Widze,ze duzo was,postow jeszcze wiecej,ale chociaz sprobuje.Termin mam na 7.09,nosze pod sercem synka.Mamy juz 2 letnie blizniaki,do tego stadko doroslych dzieci z poprzednich malzenstw.Niestety dlugo walczylismy o wspolne dzieci ze wzgledow medycznych,w sumie z mojej strony,i tak po 8 latach,przeprawach po wirlu klinikach,transferach bez konca,zdecydowalismy sie na dawczynie komorek jajowych i od razu zaczelam zachodzic w ciaze .Temat nie jest prosty,ale mamy cudne,zdrowe blizniaki i teraz licze
Dziewczyny Julka czy Iga?
 
Hej dziewczyny. Jakie macie sposoby na zaparcia, jakie na gazy? Od tych gazow to juz brzuch mnie boli :( chyba musze kupic espunisan.
 
reklama
Do góry