reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

ja mialam już połówkowe ale nic mi lekarz nie mówił żeby odstawić neoparin. Chyba że to przez to że mój Maluszek ma jedną zastawkę w sercu niedomkniętą i 4 czerwca mam kontrolę żeby zobaczyć czy się domkła. Ja też miałam krwiaka na początku ciąży i też się bałam ale na szczęście się wchłonął. Ja acard brałam na początku ciąży ale wymiotowałam z krwią i moja gin kazała mi odstawić.
Wiec moze z tym neoparinem jest ok, mi tez lekarz na polowkowym nic nie mowil, dopiero moja lekarz. Porozmawiaj ze swoim lekarzem, o obawach itp. Ja mam nadzieje ze lekarze do ktorych chodzimy wiedza co robia.
 
reklama
Wiec moze z tym neoparinem jest ok, mi tez lekarz na polowkowym nic nie mowil, dopiero moja lekarz. Porozmawiaj ze swoim lekarzem, o obawach itp. Ja mam nadzieje ze lekarze do ktorych chodzimy wiedza co robia.
A ja właśnie nie do końca im ufam, poprzednią gin musiałam zmienić bo o niczym mi nie mówiła, dopiero jak zapytałam to coś odpowiedziała, doszłam do wniosku że tylko patrzy na kasę i nic więcej..
 
A ja właśnie nie do końca im ufam, poprzednią gin musiałam zmienić bo o niczym mi nie mówiła, dopiero jak zapytałam to coś odpowiedziała, doszłam do wniosku że tylko patrzy na kasę i nic więcej..
To kolejny raz zmień lekarza, nigdy tego nie zrozumiem jak można chodzić do kogoś komu się nie ufa. Żadna z nas tu medycyny raczej nie skonczyla więc nie sugeruj się zaleceniami innych, heparyna to nie witamina C która wysikasz jak jest za dużo. Acard i reszte tych wynalazków lekarze odstawiają najpóźniej w 36tc bo można się wykrwawic przy porodzie. A jeśli jest podawany dalej maja tego świadomość i podają jakiś lek, żeby nie bo za dużego ubytku krwi.
Więc nie sugeruj się co i jak długo ktoś bierze tylko porozmawiaj z ginekologiem, a jeśli uważasz, że jest niekompetentna to znajdź innego. Takie branie na własną rękę leków może prowadzić do jeszcze większego nieczescia już poronienie.
 
A ja właśnie nie do końca im ufam, poprzednią gin musiałam zmienić bo o niczym mi nie mówiła, dopiero jak zapytałam to coś odpowiedziała, doszłam do wniosku że tylko patrzy na kasę i nic więcej..
No to musisz znalezc takiego ktoremu zaufasz, mam nadzieję ze znajdziesz i bedzie wszystko dobrze...wiem trudno takze znalezc odpowiedniego lekarza 😑
 
Hej dziewczyny!
My właśnie po połówkowym, mamy potwierdzonego cudownego chłopczyka ❤️ kopie jak szalony :) a mam pytanie do Was ile gdzieś przytyłyście do 21 tc? :) u nas dzisiaj się dobiliśmy do 4,5kg :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry