reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Bolą Was plecy? Mnie bolą żebra mniej więcej na wysokości biustu, ale na plecach. Kiedyś tak miałam, jak pracowałam w sklepie i musiałam długo stać na nogach. Teraz to raczej nie przemęczenie. Myślicie, że to od ciężaru brzucha już?
 
reklama
W ogóle jestem w szoku, że to już niecałe 3 miesiące i będzie po wszystkim 🙈
Ja też jak widzę w apce ciążowej, że do porodu zostały 84 dni to mnie dziwne uczucie ogarnia, przecież niedawno było 200 🙈 ale z drugiej strony dzień za dniem się tak ciągnie, że czasem mam wrażenie, że czas stoi w miejscu.
 
Bolą Was plecy? Mnie bolą żebra mniej więcej na wysokości biustu, ale na plecach. Kiedyś tak miałam, jak pracowałam w sklepie i musiałam długo stać na nogach. Teraz to raczej nie przemęczenie. Myślicie, że to od ciężaru brzucha już?
mnie bolą stopy od spodu. Pewnie od ciężaru brzucha i też mojego bo przybrałam już 10 kg 🙈
 
U nas ostatnie prenatalne 14 lipca 😁 dzisiaj się zaczął 28 tc i 8kg na plusie ale odpukać cały czas czuję się bardzo dobrze więc oby tak do końca. Co do wyprawki to troszkę nam jeszcze zostało ale bardziej z rzeczy dla mnie do porodu, kosmetyki dla synka etc. Bo takie rzeczy jak ciuszki, wózek, łóżeczko mamy 😁 stoja nierozpakowane 😁 Więc powoli do przodu ze wszystkim 😁 a dziewczyny korzystacie ze szkoły rodzenia czy jednak własna intuicja ewentualnie doświadczenie? 😁
 
U nas ostatnie prenatalne 14 lipca 😁 dzisiaj się zaczął 28 tc i 8kg na plusie ale odpukać cały czas czuję się bardzo dobrze więc oby tak do końca. Co do wyprawki to troszkę nam jeszcze zostało ale bardziej z rzeczy dla mnie do porodu, kosmetyki dla synka etc. Bo takie rzeczy jak ciuszki, wózek, łóżeczko mamy 😁 stoja nierozpakowane 😁 Więc powoli do przodu ze wszystkim 😁 a dziewczyny korzystacie ze szkoły rodzenia czy jednak własna intuicja ewentualnie doświadczenie? 😁
My się zapisaliśmy, głównie dlatego żeby mój chłopak tez się czegoś dowiedział ;) zaczynamy w poniedziałek, mam nadzieje ze będzie to jakoś fajnie poprowadzone 🤞🏻
 
U nas ostatnie prenatalne 14 lipca 😁 dzisiaj się zaczął 28 tc i 8kg na plusie ale odpukać cały czas czuję się bardzo dobrze więc oby tak do końca. Co do wyprawki to troszkę nam jeszcze zostało ale bardziej z rzeczy dla mnie do porodu, kosmetyki dla synka etc. Bo takie rzeczy jak ciuszki, wózek, łóżeczko mamy 😁 stoja nierozpakowane 😁 Więc powoli do przodu ze wszystkim 😁 a dziewczyny korzystacie ze szkoły rodzenia czy jednak własna intuicja ewentualnie doświadczenie? 😁
My zaczynamy za 2 tyg szkole ;)
 
Mialam dzis dziwna sytuację. W środę zaczęłam już 3 trymestr. Ogólnie szybko się męczę i często chce mi się spać, gorzej niż w 1 trymestrze... Dziś usnelam i czułam, że mi zimno, przebudziłam się poszłam po koc, przykryłam się, nagle dostałam takich zimnych potów, stalam się tak spocona, koszulkę mialam wręcz mokra, jak wstalam to aż prawie się przewróciłam... taka slaba nagle się stałam. Teraz leze przy otwartym oknie na oścież i mi trochę lepiej.. Czy to normalne w ogóle?
 
Ja tak miałam, ale tylko wtedy, gdy przedtem zdarzyło mi się nagle zwymiotować. Dostawałam potem dreszczy i potów, przechodziło po paru minutach. Nie było Ci niedobrze, w sensie mdłości? U mnie drzemki w ciągu dnia zawsze wywołują jakieś dziwne reakcje, więc bronię się przed spaniem jak tylko się da.
 
Ja tak miałam, ale tylko wtedy, gdy przedtem zdarzyło mi się nagle zwymiotować. Dostawałam potem dreszczy i potów, przechodziło po paru minutach. Nie było Ci niedobrze, w sensie mdłości? U mnie drzemki w ciągu dnia zawsze wywołują jakieś dziwne reakcje, więc bronię się przed spaniem jak tylko się da.
Przez chwilkę było mi niedobrze, bo troszkę przesadziłam dziś z jedzeniem, tu chrupki, ciastka, potem hot dog z pieczarkami i później wypiłam koktajl z banana i czereśni... może to od zaladka jednak pieczarki + czereśnie to nie jest chyba dobre połączenie, no ale skąd te dreszcze i te gorąco No i to pocenie
 
reklama
Przez chwilkę było mi niedobrze, bo troszkę przesadziłam dziś z jedzeniem, tu chrupki, ciastka, potem hot dog z pieczarkami i później wypiłam koktajl z banana i czereśni... może to od zaladka jednak pieczarki + czereśnie to nie jest chyba dobre połączenie, no ale skąd te dreszcze i te gorąco No i to pocenie
Też zaczęłam trzeci trymestr i jak w dzień się położę to czuje się masakryczne źle, słabo mi bolą mnie plecy nie mogę się podnieść z łóżka, dopiero pod wieczór zaczynam jako tako funkcjonować ogólnie w pierwszym trymestrze nie miałam jak teraz 0czuje się od kilku dni strasznie zmęczona wizyta u gin w piątek mam nadzieję że będzie dobrze
 
Do góry