reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Też zaczęłam trzeci trymestr i jak w dzień się położę to czuje się masakryczne źle, słabo mi bolą mnie plecy nie mogę się podnieść z łóżka, dopiero pod wieczór zaczynam jako tako funkcjonować ogólnie w pierwszym trymestrze nie miałam jak teraz 0czuje się od kilku dni strasznie zmęczona wizyta u gin w piątek mam nadzieję że będzie dobrze
Dziewczyny a jak Wasze Maluszki w tym tc?
Ruchliwe, leniuszki? Moja nadal chyba wcale nie śpi 🤷🏻‍♀️
 
reklama
Witam, jestem w 28tc, obecnie szpital na obserwacji, skracajaca sie szyjka zalozony w czwartek pessar, i jestem caly czas podlaczona pod ktg...ale ze maluszka trudno znalezc, musze byc w ciagle w jednej pozycji ale w miejscu krazka mam zaczerwieniony brzuch i jest troche ucisk by go znalezc...czasami czuc pod krązkiem cieplo... byla ktoras w podobnej sytuacji? Moze to zaszkodzic dziecku? 😑
 
Dziewczyny a jak Wasze Maluszki w tym tc?
Ruchliwe, leniuszki? Moja nadal chyba wcale nie śpi 🤷🏻‍♀️
Dziewczyny a jak Wasze Maluszki w tym tc?
Ruchliwe, leniuszki? Moja nadal chyba wcale nie śpi 🤷🏻‍♀️
No i to właśnie mnie uspakaja bo fruwa i pcha się jak szalona, a że ja tam się gorzej czuje to tam kij, wytrzymam, ale z tymi ruchami to nie myślałam że aż tak będzie mocno to czuć bo piszą w necie że w 31 Tc czuć słabiej bo ma mniej miejsca hehe mojej najwyraźniej mniej miejsca nie przeszkadza bo cały czas dzień czy noc ja czuje ❤️
 
Dziewczyny a jak Wasze Maluszki w tym tc?
Ruchliwe, leniuszki? Moja nadal chyba wcale nie śpi 🤷🏻‍♀️
Moje żywotne jak zawsze, też mam wrażenie, że w ogóle nie śpi, chyba że wtedy co ja, więc spoko 👍😁 Dziś jedynie inaczej, bo ostatnio budził się z tatą o 6 i zaczynał swoje wojaże, a dziś nie, podsłuchiwałam go przed chwilą, śpi 😊
 
Witam, jestem w 28tc, obecnie szpital na obserwacji, skracajaca sie szyjka zalozony w czwartek pessar, i jestem caly czas podlaczona pod ktg...ale ze maluszka trudno znalezc, musze byc w ciagle w jednej pozycji ale w miejscu krazka mam zaczerwieniony brzuch i jest troche ucisk by go znalezc...czasami czuc pod krązkiem cieplo... byla ktoras w podobnej sytuacji? Moze to zaszkodzic dziecku? 😑

Ja byłam w 28tc w tej samej sytuacji. Nie zaszkodzi to dziecko. Mój też latał jak głupi po brzuchu i nie mogli go znaleźć. Bardzo się denerwował od KTG i wtedy bardzo kopał więc zapisy były średnie. U nas co prawda bez pessara się obyło i szyjka jakimś cudem trzyma. Maluszkowi nic nie będzie 😊
 
Ja po wizycie mam przesunięty termin na 3 września. Pierwotnie 8. Czyli 32 tydzień Nie mogę opanować wagi, mam już jakieś 15 do przodu. Ostatnio pomaga kiedy dużo pije, a moja ostatnia zachcianka jest kompot oczywiście bez cukru z rabarbarem i truskawkami.. nie mam tu limitu napewno hamuje głód i zachcianki na węglowodany.
 
Ja po wizycie mam przesunięty termin na 3 września. Pierwotnie 8. Czyli 32 tydzień Nie mogę opanować wagi, mam już jakieś 15 do przodu. Ostatnio pomaga kiedy dużo pije, a moja ostatnia zachcianka jest kompot oczywiście bez cukru z rabarbarem i truskawkami.. nie mam tu limitu napewno hamuje głód i zachcianki na węglowodany.
ja też dużo przybralam i to nie tylko brzuch. W nic się nie mieszczę a przez te spuchniete stopy to nawet buty sa za ciasne 🙈🙈🙈 staram się pic do 3 litrów dziennie ale różnie to jest. Byle do końca bo już coraz ciężej. W czwartek mam wizyte. Ciekawe ile mała urosla. Już nie mogę się doczekać 🥰🥰🥰
 
Ja mam wizytę w środę, tez jestem ciekawa pomiarów ;) u mnie 28t5d i 11kg na plusie… ale mam prawie 180cm wzrostu wiec nie widać tego jakoś mocno. Ciekawe ile z tego wazy moja akrobatka 🥰
 
U mnie na szczęście tylko 6 kg do przodu :) ale wyjściowo miałam nadwagę. Też muszę w dzień zrobić drzemkę. Mała ma dni spokojne i dni kiedy szaleje. Przeważnie naprzemiennie i dziś szaleje i zauważyłam ze jak chodze to też bardziej sie uaktywnia :) juz nie mogę sie doczekać. Wg aplikacji juz tylko 76 dni, normalnie nie wiem kiedy to zleciało. Co do opuchniecia nóg to też mnie dopadło ale dostałam lek niby na żylaki ( dorobilam sie 1) i co ciekawe pomaga tez na te opuchniecia ;) i powróciły zachcianki 😋
 
reklama
No ja to siebie nie poznaje wam powiem dziewczyny bo moje zachowanie zmieniło się o 360 stopni co to będzie po porodzie, wczoraj mojego partnera brata żonka z którą jestem na codzień tzn widujemy się powiedziała mi że zachowuje się jak stara marudząca baba i nigdy nie spotkała nikogo o tak niskiej samoocenie ze można przy mnie depresji dostać hahah fakt marudzę coraz bardziej bo nie zrozumie tego ktoś kto nie był w ciąży i tyle 😛 no nam zostało wedlog aplikacji 70 dni w piątek wizyta mam nadzieję że moja łaskawa pani gin powie ile moja wiercipięta urosla.fajnie że jest to forum bo tu jak czytam to się czuje jakbyście były mną momentami 😂
 
Do góry