reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

U mnie dziś zaczął się 30 tydzień i właśnie jedziemy na wizytę. Jestem ciekawa jaka duża jest mała bo ostatnio jakoś nie pamiętam żeby mi mówiła doktorka. Mam nadzieję też dostać jakieś foto 🙂
 
reklama
U mnie dziś zaczął się 30 tydzień i właśnie jedziemy na wizytę. Jestem ciekawa jaka duża jest mała bo ostatnio jakoś nie pamiętam żeby mi mówiła doktorka. Mam nadzieję też dostać jakieś foto 🙂
Hej to daj znać bo mamy ten sam tydzień a pamiętam że pisałaś że nie zawsze Ci podawała ile dzidziuś waży, ja jutro idę na wizytę i też bardzo bym chciała wiedzieć :)
 
Hej 🙂My już po wizycie, malutka ułożona główka do wyjścia 😊 1400 g waży i wszystko jest super, moje wyniki też ale się cieszę 🙂następna wizyta w sierpniu najprawdopobniej przed ostatnia
 
Wczoraj w aplikacji wyczytałam, że w 3 trym powracają żywe, wyraźne sny (wcześniej były w 1). No i mnie dopadło w nocy 😂 Śniło mi się, że urodziłam śliczną, rudowłosą dziewczynkę z loczkami 😍 Położyłam ją w wózku, wyszłam z nią na spacer i zostawiłam na momencik, wracam, patrzę, a ona siada i wypada z wózka 😱 Ktoś mi pomógł ją podnieść, utulilam, położyłam, wszystko było ok. Potem jeszcze trochę spaceru i do domu. Jak wracałyśmy to już mówiła i była wielkości co najmniej 3 latki 🤣🤣🤣 Resztę nocy śniło mi się, że ściągam mleko laktatorem, bo wczoraj kupiłam takowy 🙈🙈
 
Co do wizyt, moja jest we wtorek. Chciałabym uzyskać tyle info co Wy 🙄 a tymczasem pewnie zapłacę za zmierzenie ciśnienia, wejście na wagę i dwa pytania o puchnące nogi i ruchy 🥴 "usg następnym razem" i tak całą ciążę 🥴
Gdyby nie to, że chodzę od czasu do czasu do innego lekarza, nie wiedziałabym o dziecku nic.
 
Wczoraj w aplikacji wyczytałam, że w 3 trym powracają żywe, wyraźne sny (wcześniej były w 1). No i mnie dopadło w nocy 😂 Śniło mi się, że urodziłam śliczną, rudowłosą dziewczynkę z loczkami 😍 Położyłam ją w wózku, wyszłam z nią na spacer i zostawiłam na momencik, wracam, patrzę, a ona siada i wypada z wózka 😱 Ktoś mi pomógł ją podnieść, utulilam, położyłam, wszystko było ok. Potem jeszcze trochę spaceru i do domu. Jak wracałyśmy to już mówiła i była wielkości co najmniej 3 latki 🤣🤣🤣 Resztę nocy śniło mi się, że ściągam mleko laktatorem, bo wczoraj kupiłam takowy 🙈🙈
ja mam sny cały czas że dziecko karmie i zawsze mi czegoś brakuje to butelek to pieluch albo łóżeczko jest nieposkladane (bo jeszcze jest w częściach) a ostatnio miałam kilka erotycznych snów 🙈🙈 kuzynka mi mówiła że ona też tak miała w ciąży. ..
 
ja mam sny cały czas że dziecko karmie i zawsze mi czegoś brakuje to butelek to pieluch albo łóżeczko jest nieposkladane (bo jeszcze jest w częściach) a ostatnio miałam kilka erotycznych snów 🙈🙈 kuzynka mi mówiła że ona też tak miała w ciąży. ..
Pamiętam, że zanim zrobiłam test ciążowy, śniło mi się, że urodziłam dziecko. Przyszedł mój facet, pokazuje mu dziewczynkę leżącą na kanapie i mówię, "zobacz, urodziłam ją".
A to był czas, kiedy nawet nie byłam nastawiona na to, że jestem w ciąży, a już byłam i widocznie moja podświadomość dawała mi znać 😁
Co do erotyków to też mi się zdarzyło, było coś tam o pisaniu seks-smsów do mojego 🙈 to było takie realistyczne, że jak się obudziłam od razu rzuciłam się do telefonu sprawdzić, czy czasem czegoś przez sen nie pisałam 🙈🤣🤣🤣
 
reklama
Do góry