reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Hej dziewczyny czy wy również dostałyście kartę ruchów płodu?
Zastanawiam się o której godzinie u Was maluchy osiągają 10 kopnięcie 🙈
 
reklama
Ja tez nie i dobrze bo moja osiągnęła by 10 ruchów w 15 minut od mojego przebudzenia 🤣🙈
To ja mam to samo, z samego rana już mam naliczone 10 więc nic nie zapisywałam na tej karcie póki co bo czuje mojego maluszka calutki dzionek praktycznie ale ciekawa jestem jak Wasze maluszki przy okazji czy sądzą wam kopniaki czy jednak są bardziej spokojne 💕🥰 ja się cieszę że tak kopie bo wiem że tam jest i ma się dobrze więc oby tak się ruszał ❤️❤️
 
Hej dziewczyny to znowu ja, ja od dzisiaj czuje się okropnie słabo 35 tydzień się, zaczyna mam ochotę zrobić wszystko w domu a wychodzi na to że i tak nie mam sił, nieiwem czy to normalne ale przy chodzeniu ciągle mi twardnieje brzuchol a jest już naprawdę wielki, miałam z tym problem wcześniej brałam luteinę czytałam teraz że to normalne jest na tym etapie ale potrzebowałam wylać swoje żale jak wy się czujecie też tak mega ciężko ospale i z lekkim nerwem? Ja niewiem ale mam wrażenie jakby czas stanol w miejscu. Niech już ten wrzesień nadejdzie. Dzięki za uwagę i sorry jak kogoś moje smety męczą 🙂
 
Hej dziewczyny to znowu ja, ja od dzisiaj czuje się okropnie słabo 35 tydzień się, zaczyna mam ochotę zrobić wszystko w domu a wychodzi na to że i tak nie mam sił, nieiwem czy to normalne ale przy chodzeniu ciągle mi twardnieje brzuchol a jest już naprawdę wielki, miałam z tym problem wcześniej brałam luteinę czytałam teraz że to normalne jest na tym etapie ale potrzebowałam wylać swoje żale jak wy się czujecie też tak mega ciężko ospale i z lekkim nerwem? Ja niewiem ale mam wrażenie jakby czas stanol w miejscu. Niech już ten wrzesień nadejdzie. Dzięki za uwagę i sorry jak kogoś moje smety męczą 🙂
Ja dopiero 33 tydz ale z dnia na dzień jest gorzej nic mi się nie chce chodzę to mi ciężko a co dopiero bd dalej do tego rwą kulszowa nocą i wieczorami już chodzę bo kuli bo kroku niemoge zrobić
 
Hej dziewczyny to znowu ja, ja od dzisiaj czuje się okropnie słabo 35 tydzień się, zaczyna mam ochotę zrobić wszystko w domu a wychodzi na to że i tak nie mam sił, nieiwem czy to normalne ale przy chodzeniu ciągle mi twardnieje brzuchol a jest już naprawdę wielki, miałam z tym problem wcześniej brałam luteinę czytałam teraz że to normalne jest na tym etapie ale potrzebowałam wylać swoje żale jak wy się czujecie też tak mega ciężko ospale i z lekkim nerwem? Ja niewiem ale mam wrażenie jakby czas stanol w miejscu. Niech już ten wrzesień nadejdzie. Dzięki za uwagę i sorry jak kogoś moje smety męczą 🙂
U mnie tez aktualnie gorszy moment jestem w 32t5d, dziś w nocy spałam moze ze 2 godziny, córcia w brzuchu bardzo się wiercila i wypinała; rano miałam rozwolnienie a potem dzidzia zaczęła się tak intensywnie i gwałtownie ruszać cały brzuch falował i podskakiwał ze aż się wystraszyłam czy wszystko w porządku.. ona ogólnie jest bardzo ruchliwa ale dziś jakoś tak wyjątkowo, w dodatku ta nieprzespana noc i rozwolnienie.. trochę się stresuje; już tez nie mogę się doczekać września
 
U mnie tez aktualnie gorszy moment jestem w 32t5d, dziś w nocy spałam moze ze 2 godziny, córcia w brzuchu bardzo się wiercila i wypinała; rano miałam rozwolnienie a potem dzidzia zaczęła się tak intensywnie i gwałtownie ruszać cały brzuch falował i podskakiwał ze aż się wystraszyłam czy wszystko w porządku.. ona ogólnie jest bardzo ruchliwa ale dziś jakoś tak wyjątkowo, w dodatku ta nieprzespana noc i rozwolnienie.. trochę się stresuje; już tez nie mogę się doczekać września
 
reklama
Hej dziewczyny, ja właśnie zaczynam 32 tc I tak samo synek jest bardzo ruchliwy a teraz w nocy najbardziej szaleje. Dzisiaj już druga noc nie przespana z bólu. Już nie wiem jak się ułożyć do spania. Zazwyczaj co godzinę zmieniam bok, ale gdy spie na prawej stronie rano odczuwam bol brzucha po prawej stronie, promieniujący do nogi. A za to na lewym boku boli mnie kręgosłup. Myślę że to dzidziuś naciska mi na narządy. Czy wy też tak macie? Czujecie " ból wnętrzności"? Boję się że tak zostanie juz do porodu 🥺
 
Do góry