reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Ja nie wiem po czym poznać, że mam brzuch wysoko czy już nisko... Ja mam wrażenie, że mam go wszędzie, bo ani się schylić ani siedzieć, bo uciska i w dole i pod biustem. A co do skurczy, to czasem coś pobolewa, ale raz i się nie powtarza. Tak więc pozostaje chyba czekać 🤷‍♀️
 
reklama
Ja mam termin we wtorek, nic się nie zapowiada póki co: brzuch wysoko, zero skurczy
No ja na poniedziałek na usg w środę główka była bardzo nisko w kanale rodnym 1 cm rozwarcia raz kiedyś chyba mam skurcze tzn 2 na cały dzień i w kroczu mnie rwie tak dziwnie ale na poród się niezapowiada. A masz już skierowanie do szpitala wrazie jakbyś w terminie nie urodziła?
 
U mnie dziś 39+0, twardnienia brzucha bardzo często, wieczorem ciężko już się poruszać. Mam nadzieję na szybkie rozwiązanie.
I tak mi smutno i żal, jak czytam wasze info o pomiarach, wagach dzieciaczków itp, bo u mojego lekarza nic takiego nie miałam 😔 na ostatniej wizycie tylko badanie ginekologiczne i stwierdzenie "No to czekamy" 😒
Już wkrótce zobaczysz i przytulisz kruszynkę i nie będziesz potrzebowała lekarza😁
 
No ja na poniedziałek na usg w środę główka była bardzo nisko w kanale rodnym 1 cm rozwarcia raz kiedyś chyba mam skurcze tzn 2 na cały dzień i w kroczu mnie rwie tak dziwnie ale na poród się niezapowiada. A masz już skierowanie do szpitala wrazie jakbyś w terminie nie urodziła?
Mam się zgłosić na ktg w dniu porodu i w tym szpitalu w którym chce rodzic wywołują dopiero 10 dni po terminie chyba ze coś się wcześniej dzieje bo na ktg od terminu porodu chodzi się co dwa dni
 
Mam się zgłosić na ktg w dniu porodu i w tym szpitalu w którym chce rodzic wywołują dopiero 10 dni po terminie chyba ze coś się wcześniej dzieje bo na ktg od terminu porodu chodzi się co dwa dni
No ja nic o ktg nie wiem nie będę miała robione go tylko 27 najpóźniej do szpitala chyba że bd coś nie tak słabsze ruchy czy coś to odrazu do szpitala
 
Jak tam, nic Was nie bierze? U mnie dziś mały cały dzień aktywny, a to nowość, bo ostatnio większość dnia spał, a ruszał się dopiero późnym popołudniem. Dziś baluje cały dzień. Mnie brzuch się stawia, pobolewa w dole, ciekawe, ile jeszcze wytrzymam, zanim zacznie się tak naprawdę. 😬
 
Jak tam, nic Was nie bierze? U mnie dziś mały cały dzień aktywny, a to nowość, bo ostatnio większość dnia spał, a ruszał się dopiero późnym popołudniem. Dziś baluje cały dzień. Mnie brzuch się stawia, pobolewa w dole, ciekawe, ile jeszcze wytrzymam, zanim zacznie się tak naprawdę. 😬
Ja termin na dziś puki co nic.. Od wczoraj rana ogromna zgaga. Wogole Od pewnego czasu czuje zgrubienie podbpacha miała któraś z was coś takiego ?
 
Ja termin na dziś puki co nic.. Od wczoraj rana ogromna zgaga. Wogole Od pewnego czasu czuje zgrubienie podbpacha miała któraś z was coś takiego ?
A to nie węzły chłonne zapowiadające infekcję?
Zamierzasz czekać dalej czy masz jakieś zalecenia po przekroczeniu terminu? Mnie położna w szpitalu powiedziała, że dzień po terminie mam zadzwonić do swojego lekarza i spytać, co robić. Bez względu na to co powie, zamierzam zjawić się w szpitalu na badania, bo to będzie sobota, więc wizyta u niego w gabinecie odpada.
 
reklama
Do góry