reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2022

My o ile wszystko będzie dobrze w pn na wizycie chyba dopiero po 12tc chociaż wizja na dzien dziadka i babci kusi ❤️
Też wolałabym w 12 tygodniu ale zdecydowaliśmy się na ślub i skończyły nam się kłamstwa:) o ile w pracy mimo zwolnienia nic nie wiedzą bo oficjalny powód jest zupełnie inny to rodzice powoli zaczynają coś podejrzewać. Reszcie rodziny powiem jak najpóźniej żeby uniknąć zbędnych tłumaczeń.
 
reklama
Ja powiedziałam już.. Ze wzgledu na to że mieliśmy termin ślubu na sierpień a teraz wszystko przełożyliśmy na lipiec 2023 roku.. Co ma być to będzie mówia że 12 tydz i potem już ryzyko mniejsze... Nieprawda.. Ryzyko jest zawsze do końca ciąży.. Uwierzcie wiem co mówię
Ja nastawiam się na porod we wrześniu nawwt się śmieje że urodzę nac40stce mojej kuzynki.. Oby 😊
 
Ja powiedziałam już.. Ze wzgledu na to że mieliśmy termin ślubu na sierpień a teraz wszystko przełożyliśmy na lipiec 2023 roku.. Co ma być to będzie mówia że 12 tydz i potem już ryzyko mniejsze... Nieprawda.. Ryzyko jest zawsze do końca ciąży.. Uwierzcie wiem co mówię
Ja nastawiam się na porod we wrześniu nawwt się śmieje że urodzę nac40stce mojej kuzynki.. Oby 😊
Ja z kolei obstawiam 10.09 bo wtedy jest pełnia;)
 
Jestem po wizycie , tak jak pisałam Wam o tych lekko brązowych uplawach , mam leżeć przez 1,5 tygodnia , gin określiła ze ciąża jest zagrożona ,ze często na początku tak jest ale ze mimo to zagrożenie jest . Mam Luteinę dopochwowo i duphaston . Jestem załamana …
To jest nas dwie, też czekanie 1,5tyg od wczoraj. Zwiększona dawka duphastonu chyba pomaga, bo już nie ma krwi "tylko" brązowe plamienie. Musimy uzbroić się w cierpliwość choć to tyleeeeee czasu
 
reklama
Do góry