reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2022

reklama
Wszedl mi dzisiaj mega ból piersi, są jak dwie skały 😂 zwykle przed okresem miałam tez wrażliwe piersi ale teraz to jakiś armagedon 😂

Co u Was? Jakieś symptomy? 😄

Miłego wieczorku ❤️
Też piersi i częste korzystanie z toalety.. Czasami zawroty głowy.. Mdłości zero ale sądzę że to przez prenatal uno.. On ma tam skład i imbir właśnie i on mi pomaga.. Po innych miałam mega wymioty
 
Wszedl mi dzisiaj mega ból piersi, są jak dwie skały 😂 zwykle przed okresem miałam tez wrażliwe piersi ale teraz to jakiś armagedon 😂

Co u Was? Jakieś symptomy? 😄

Miłego wieczorku ❤️
U mnie mega pieczenie brodawek podczas karmienia pojawiło się jakoś 5 dni temu to chyba był pierwszy objaw zwiastujący ciążę, nadal są bardzo tkliwe 😱 oprócz tego jeszcze nic specjalnego nie zauważyłam. W poprzedniej ciąży też nie miałam objawów oprócz obrzmiałych piersi, cała tamta ciąża bezproblemowa do końca w pełni sił, oby i tym razem
 
Przyjmowałam większość poprzedniej ciąży, brudziła. Czasami myślałam, że cała wypadła, taka to była ilość ale podobno tak to mogło wyglądać.
Też tak mam... Czasami wkładka aż biała ape nie robię tym aplikatorem bo plamiłam... A jak robię palcem to jest wszystko ok.. Co ma wchłonąć to wchłonie 😊tak mi gin mówiła
 
Tez mam plamienia, ale śladowe ilości... Staram się oszczędzać, ale lekko nie jest, bo mam w domu 2,5 latka... Na miejscu nie usiedzi ;)
 
reklama
Wszedl mi dzisiaj mega ból piersi, są jak dwie skały 😂 zwykle przed okresem miałam tez wrażliwe piersi ale teraz to jakiś armagedon 😂

Co u Was? Jakieś symptomy? 😄

Miłego wieczorku ❤️
Bolą mnie piersi, sikam co 15 minut i ciągle mi się odbija ale o dziwno nie jestem wcale zmęczona:)
Dziewczyny a takie pytanie, współżyjecie? Mój chłop się boi i czekamy do wizyty w poniedziałek 😂😂🤷‍♀️😁
Współżyję bo mam tak wysokie libido, że hej:) wystarczy, że Mój przejdzie obok i jestem gotowa:)
 
Do góry