reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2022

Hejka kochane byłam w piątek na usg, zarodek się pojawił i okazuje się dzisiaj wybiło 8 tygodni ❤️ Serduszko jest, ale lekarz nie puścił mi dźwięku sama tez nie prosiłam poczekam do kolejnego usg za 2 tygodnie😍 termin wychodzi na 27.08 jednak zostaje z Wami ! Ponieważ myśle ze się przeciągnie do września bo mały jak widać rośnie w swoim tempie 🌹
W tym czasie multum badań do wykonania 😭
Ps. Któraś wcześniej pisała o badaniach genowych takich jak od matki i takich samych ze niby u ojca dopytała lekarza o to i krótko powiedział ze jezeli grupa krwi matki jest - to wtedy można wykonać te testy u ojca rowniez jednak jak jest u matki grupa kwi + to nie ma konieczności u ojca :))
Jak kochane nie wiecie bądź nie pamiętacie jaka macie grupę krwi to tez warto zrobić bo mi się lekarz o to pytał ;)
 
reklama


Ja mam szlaban od dr 🙄

U mnie objawy typowe mdłości, ból piersi itp ale jakie błyszczące i mocne paznokcie mi się zrobiły! 😀
Szlaban dlaczego ?
Mój właśnie powiedział ze mamy żyć normalnie jedynie co podkreślił aby współżycie było „normalne” 😂 po czym powiedział „oczywiście dla każdego normalne jest inne” 😂 po czym na koniec powiedział żeby po prostu nie był agresywny 😂 była to bardzo dziwna i niekomfortowa rozmowa 😅
 
Ja się mocno zastanawiam nad konsultacją z innym ginekologiem .. bo ja to plamienie , a raczej upławy miałam tylko 2 razy ( ostatnie w czwartek ) , od tego czasu kompletnie nic. Gin stwierdziła , że jest „krwawienie leciutkie ale nie żywa krew i ciąża zagrożona „. I zastanawiam się czy w takim razie nawet te śladowe ilości nie powinny ze mnie „wypływać” ?
Dodam , że już pisałam Wam kiedyś , że czuje się u niej traktowana jak kobieta „ pół w ciąży „ bo to wczesna ciąża i mam wrażenie ze troche olewczo do mnie podchodzi bo o każde wyjaśnienie / interpretacje muszę się prosić . A dzisiaj jak przyszłam na wizytę zaskoczyła mnie tym , że zupełnie nie była do niej przygotowania , najpierw zapytała mnie „ to co zakładamy u mnie kartę? Z czym pani przychodzi „ , potem jak jej wyjaśniłam i opowiedziałam cała poprzednia wizytę powiedziała „ a to usg robimy ?” , a ja jej ze miałyśmy najpierw sprawdzić co się dzieje z tymi uplawami a ona „ a no teraz coś kojarzę „
 
Hej nie martw się! Ja tez jestem na Luteinie dopochwowo 2xdziennie i póki co od tamtego incydentu z plamieniem już jest wszystko ok ☺️
Plamienia się zdarzają na początku ciąży ale wiadomo ze każde powinno sie konsultować z lekarzem, dlatego dobrze ze poszłaś. Dostałaś leki wiec zrobiłaś i robisz wszystko co w twojej mocy żeby było wszystko ok ☺️
Teraz tylko te czekanie do wizyty jest najgorsze. Ja już 2 tydzień leżę w domu i już ledwo wytrzymuje ale czego sie nie robi aby mieć bombelka ☺️🥰🙈
A jak długo masz leżeć ? 😊
 
A jak miałaś pobrana krew z palca? Przed pomiarem nie powinno się dezynfekować palca bo może zawyzyc to pomiar, tylko umyć dokładnie ręce wodą z mydłem. Do tego 1sza krople krwi powinno się wytrzeć a pomiar zrobić z następnej... Nawkazdneijsza jest jednak ta dezynfekcja, a raczej jej brak.😊

Sama sobie pobrałam moim glukometrem, wprawę mam, wiem co i jak 😉
Dziewczyny a takie pytanie, współżyjecie? Mój chłop się boi i czekamy do wizyty w poniedziałek 😂😂🤷‍♀️😁

Raczej tak😜 ale jest mały z tym problem bo u mnie mdłości największe są wieczorem i przez to ochota spada 😜 w dzień za to odpada bo dziecko w domu 😂
 
Szlaban dlaczego ?
Mój właśnie powiedział ze mamy żyć normalnie jedynie co podkreślił aby współżycie było „normalne” 😂 po czym powiedział „oczywiście dla każdego normalne jest inne” 😂 po czym na koniec powiedział żeby po prostu nie był agresywny 😂 była to bardzo dziwna i niekomfortowa rozmowa 😅

Ja jestem świeżo po poronieniu.. bardzo świeżo nawet.. nie doczekałam pierwszej miesiączki.. raz nam się zdarzyło bez zabezpieczenia - serio jeden jedyny raz po trzech tygodniach od zabiegu. Ten jeden raz wystarczył i jak poszłam na kontrolę to okazało się że jest pęcherzyk :) z resztą dzień przed testem czułam się źle, jakby właśnie na początku ciąży więc zrobiłam test - pokazał dwie kreski ale nie miałam pewności czy to jeszcze nie beta z poprzedniej ciąży .. okazało się że nie :) jestem przerażona czy będzie dobrze po tak krótkim czasie ale myślę że jak tak się stało to widocznie było nam to pisane i teraz po prostu musi być dobrze ☺️
 
Bolą mnie piersi, sikam co 15 minut i ciągle mi się odbija ale o dziwno nie jestem wcale zmęczona:)

Współżyję bo mam tak wysokie libido, że hej:) wystarczy, że Mój przejdzie obok i jestem gotowa:)
Zazdroszczę u mnie libido zawsze było wysokie teraz odkąd się dowiedziałam to było totalnie zerowe, a teraz jak mi powoli wraca to mój stwierdził że nie I żeby czekać do wizyty, nie plamie ani nic i chciałabym już wkoncu się poprzytulać z nim, a on swoje 🤷‍♀️
 
reklama
Do góry