reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2022

reklama
Ja właśnie pierwszy raz ją „aplikowałam”. Wy sobie ją aplikujecie tym dołączonym aplikatorem czy normalnie palcami ? Bo zrobiłam tym aplikatorem i mam wrażenie , że sobie tam podrażniłam
Mi lekarka kazała palcem na głębokość palca właśnie. Czytałam też w ulotce, żeby w ciąży nie używać aplikatora.
 
Ktoś już się zapisał na badania prenatalne? Robicie w okolicy 12 tyg? U mnie dwa razy na pierwszych prenatalnych trafnie określili płeć 😆 Ciekawe co tym razem wyjdzie. Mam chlopca i dziewczynkę więc obojętne mi co będzie trzecie ale ciekawa jestem. Już bym ciuszki segregowala 😆 Wielu ciuszkow się pozbyłam już a jeszcze bym je wykorzystała 😁
Jestem zapisana na prenatalne na 2.03.
 
reklama
Ja właśnie pierwszy raz ją „aplikowałam”. Wy sobie ją aplikujecie tym dołączonym aplikatorem czy normalnie palcami ? Bo zrobiłam tym aplikatorem i mam wrażenie , że sobie tam podrażniłam
ja aplikatorem, nie jest to komfortowe niestety, ale coraz lepiej mi idzie. pozycja jak na usg i ładnie wchodzi :)
 
Do góry