reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2022

reklama
Dziewczyny wychodzi na to, że tylko ja mam nieposkromiony apetyt? :D
nie, nie tylko Ty 😛 u mnie tez sie zaczelo, nie odrzuca mnie od niczego, mdlosci poki co nie mam (tylko po wzieciu witaminek),zachcianek brak tylko apetyt rosnie 😅 ale staram sie go pod kontrola trzymac i jak zassie to warzywko albo jakis maly owoc 😌
 
Witam ,przywitamy się :)
Miesiączka miała być 7.01, zrobiłam test 15.01 i dwie kreseczki 🥰 z kalkulatora wychodzi wrzesień, czekam na wynik bety. I będę się dziś zapisywać na wizytę :) mam nadzieje,ze będzie ok ❤️ Pierwsza ciąża była terminowana, przez wady genetyczne :(
 
reklama
Witajcie już nadrobiłam w czytaniu 🙂 powiem wam kilka słów o sobie. To jest moja 6 ciąża jestem mamą 5 córek: 21 lat, 20, 18, 6 i 4 lat. Trzy najstarsze mam z poprzedniego małżeństwa. Dwie najmłodsze z obecnego. Mąż w sierpniu wyjechał do Holandii do pracy z tą myślą iż nas ściągnie do siebie. Więc się udało w grudniu znalazł mieszkanie przyjechał na święta powitaliśmy się bardzo bardzo mocno i wyszło nam. Tak jak pisałam wcześniej od 3 stycznia mieszkamy w Bocholt i według aplikacji mam 6 (5+6) i termin na 13 września 🙂 cieszymy się niespodzianką tylko przeraża mnie załatwianie ubezpieczenia, położnej i w ogóle. Najgorsze że nawet nie popracowałam w Niemczech a od razu ciąża 😔
 
Do góry