reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2022

reklama
Oo a u mnie 5+4 ! 🙂
Nudności nie mam, piersi bolą tylko, czasem wieczorem czuje delikatne skurcze macicy
Pierwsza wizyta umowiona na kolejny tydzien
Czy Wy też tak macie, że na razie to co sie dzieje bardziej Was stresuje niż cieszy?
Ja się boję cieszyć, bo obawiam się, że coś sie może jeszcze wydarzyć złego 😢
Mam dokładnie to samo. Dodatkowo wczoraj na usg znaleźli torbiel na jajniku. Boję się żeby tylko nie zagrażało to dziecku. 😥
 
Mam dokładnie to samo. Dodatkowo wczoraj na usg znaleźli torbiel na jajniku. Boję się żeby tylko nie zagrażało to dziecku. 😥
Zależy jakiej wielkości i jakiego typu. Ja mam torbiel dermadoidalną, którą usuwa się laparoskopowo. Termin na kwiecień ustalony zanim wyszła ciąża. Wstępnie opinia, że w 1 trymestrze się nie usuwa, jeśli nie będzie rosła to zabieg będzie przesuwany dopiero po porodzie
 
Zależy jakiej wielkości i jakiego typu. Ja mam torbiel dermadoidalną, którą usuwa się laparoskopowo. Termin na kwiecień ustalony zanim wyszła ciąża. Wstępnie opinia, że w 1 trymestrze się nie usuwa, jeśli nie będzie rosła to zabieg będzie przesuwany dopiero po porodzie
No właśnie nie mam Zielonego pojęcia dostałam skierowanie na ROMA. I do obserwacji przy każdym USG.
 
No właśnie nie mam Zielonego pojęcia dostałam skierowanie na ROMA. I do obserwacji przy każdym USG.
W takim razie będzie kontrolowana. Może być zwykłą cystą i zniknie sama. Jeśli nie to będzie sprawdzać wielkość. Ja swoją mam od czerwca i ciągle jest stałej wielkości ok 27mm. Też mam zrobić te badania, ale dopiero przed zabiegiem.
 
Dzień Dobry mamuśki,
Która dziś wizytuje ze mną? ;)
Ja, właśnie jesteśmy w drodze po pracy do lekarza. Nie mam konkretnej godziny, przyjmuje od 15 30 więc nastawiam się na długie czekanie, u niego zawsze są obsuwy. Stresuje się jak cholera nie mogłam dziś przełknąć obiadu. Na ostatnim USG 2 tygodnie temu był sam pęcherzyk ciążowy i żółtkowy, w głowie krążą różne scenariusze. Dam znam jak będzie po :)
 
reklama
W takim razie będzie kontrolowana. Może być zwykłą cystą i zniknie sama. Jeśli nie to będzie sprawdzać wielkość. Ja swoją mam od czerwca i ciągle jest stałej wielkości ok 27mm. Też mam zrobić te badania, ale dopiero przed zabiegiem.
Dziękuję pocieszyłaś mnie trochę. Już w głowie miałam czarne scenariusze
 
Do góry