reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2022

reklama
Ja, właśnie jesteśmy w drodze po pracy do lekarza. Nie mam konkretnej godziny, przyjmuje od 15 30 więc nastawiam się na długie czekanie, u niego zawsze są obsuwy. Stresuje się jak cholera nie mogłam dziś przełknąć obiadu. Na ostatnim USG 2 tygodnie temu był sam pęcherzyk ciążowy i żółtkowy, w głowie krążą różne scenariusze. Dam znam jak będzie po :)
Trzymamy kciuki 😍
 
Mam dokładnie to samo. Dodatkowo wczoraj na usg znaleźli torbiel na jajniku. Boję się żeby tylko nie zagrażało to dziecku. 😥
U mnie znaleźli jakiegoś polipa , ale w sumie lekarz mi powiedział , że to nic groźnego wiec nie wiem czy będziemy to nawet usuwać czy nie. U Ciebie na pewno będą to obserwować, wydaje mi się , że jak właśnie nie będzie zagrażać dzidziusiowi to usuną dopiero po porodzie
 
Ja, właśnie jesteśmy w drodze po pracy do lekarza. Nie mam konkretnej godziny, przyjmuje od 15 30 więc nastawiam się na długie czekanie, u niego zawsze są obsuwy. Stresuje się jak cholera nie mogłam dziś przełknąć obiadu. Na ostatnim USG 2 tygodnie temu był sam pęcherzyk ciążowy i żółtkowy, w głowie krążą różne scenariusze. Dam znam jak będzie po :)
Trzymam kciuki 😍 Ja mam wizytę zaraz po pracy 17.30.
 
Hej ☺️ ja od kilku dni mam ochotę na frytki 😍 ale zaczęło mnie dzisiaj mdlić i do tej pory czuję śniadanie więc chyba jakbym się skusiła na coś ciężkostrawnego to później bym tego żałowała 😅 myślę czy zgrzeszyć 🤔
 
Hej ☺️ ja od kilku dni mam ochotę na frytki 😍 ale zaczęło mnie dzisiaj mdlić i do tej pory czuję śniadanie więc chyba jakbym się skusiła na coś ciężkostrawnego to później bym tego żałowała 😅 myślę czy zgrzeszyć 🤔
Mnie się marzą fryteczki i nugetsy. Właśnie myślę o takich w domowym wydaniu, ale nie wiem czy finalnie przejdzie mi to przez gardło. Wczoraj rozpisywałam się o swoim kosmicznym apetycie, a dziś rano na spacerze z psem (na czczo) dostałam takich mdłości, że wracałam do domu z woreczkiem w dłoni. Nie dość, że mdłości to jeszcze odruch wymiotny :oops:
 
reklama
Do góry