reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2022

reklama
Wiecie co.. W weekend już kupiłam sobie piękną ciążową sukienkę na upały letnie 😍 promocja była, więc trzeba było skorzystać 150zł -> 50 zł to żal było nie brać 🤣
Szczerze to już nie mogę się doczekać brzuszka 🥰
Też tak macie?
Ja już bym ciuszki kupowała, a i tak myślę jechać na zakupy bo jakoś jeansy niewygodne się zrobiły 🤣 dasz link do sukienki?
 
Wiecie co.. W weekend już kupiłam sobie piękną ciążową sukienkę na upały letnie 😍 promocja była, więc trzeba było skorzystać 150zł -> 50 zł to żal było nie brać 🤣
Szczerze to już nie mogę się doczekać brzuszka 🥰
Też tak macie?
Zdecydowanie liczę, że jedyne co kupię to 1 para spodni ciążowych:) jestem, nazwijmy to po imieniu, gruba więc nie spodziewam się pięknego brzuszka🤷‍♀️
 
Wiecie co.. W weekend już kupiłam sobie piękną ciążową sukienkę na upały letnie 😍 promocja była, więc trzeba było skorzystać 150zł -> 50 zł to żal było nie brać 🤣
Szczerze to już nie mogę się doczekać brzuszka 🥰
Też tak macie?
Taaaak 😍😍😍😍 ja już bym chciala żeby ten brzuszek się pojawił 😍 Oj obcisłe sukieneczki, żeby tylko brzuszek było widać 🤣😎😍
 
A ja mam jakieś załamanie nerwowe , pół dnia dziś ryczę, bo choc kolor tych moich plamien uległ poprawie - są tak jaśniutko brazowe to nadal są , a jak już sobie zaaplikowalam tą luteinę i zobaczyłam dosłownie ledwo widoczna ,kropelkę krwi to już wszystko we mnie puściło . Czuje , że to takie niesprawiedliwe , że niektórzy tak bardzo nie chcą dzieci , a je maja , a ja bardzo chcę, a pewnie mi się to nie uda .
 
reklama
A ja mam jakieś załamanie nerwowe , pół dnia dziś ryczę, bo choc kolor tych moich plamien uległ poprawie - są tak jaśniutko brazowe to nadal są , a jak już sobie zaaplikowalam tą luteinę i zobaczyłam dosłownie ledwo widoczna ,kropelkę krwi to już wszystko we mnie puściło . Czuje , że to takie niesprawiedliwe , że niektórzy tak bardzo nie chcą dzieci , a je maja , a ja bardzo chcę, a pewnie mi się to nie uda .
A masz numer do ginekologa zeby zadzwonic i zapytać co ta kropelka krwi oznacza ?
Będzie dobrze ❤
 
Do góry