reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2022

reklama
Tak czytam i właśnie mnie strach obleciał z tym rejestrem…
Może być różnie wiadomo a jeszcze przecież u mnie Cc będzie konieczne ze względu na sytuacje z pierwszej ciąży🙈
Podziwiam Was za porody naturalne serio, czapki z głów. Jestem pewna ze nie dałabym rady.
 
Ale ja juz sie nie moge doczekac tego 28.01 😍 takze podziwiam że ty tyle czekasz. A poza tym moja lekarka od 31.01 idzie na urlop bo ferie takze moze dlatego kazała mi tak szybko przyjść

To ja podobnie, dzisiaj 5+6, kalkulator pokazuje termin na 17.09, ale wolę poczekać co powie ginekolog. W poniedziałek pierwsze usg - stres i podniecenie w jednym.
 
reklama
Do góry