reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2022

Powracam z update'm, 19.01 beta 272ng/ml, prog 110, a 21.01 po 48h beta 859ng/ml, prog 105. Przyrost 215% więc sporo, prog praktycznie bez zmian. Muszę czekać na wizytę. Jestem dopiero 2-3 dni po terminie miesiączki więc wartości wysokie, ale niby jest też szansa na bliźniaki... Mam nadzieję że to jednak nic złego.
U mnie przyrost 284 %, a bliźniaki w rodzinie popularne 😅
Dziewczyny już jestem ♥️♥️♥️♥️ Pojawił się pęcherzyk żółtkowy, wszystko dobrze się rozwija , a w plamieniach tylko śladowe „resztki” i lekarz mówi , ze nie powinny one zagrażać ciąży. Uwierzcie , że latam 100 metrów nad ziemia
Super wiadomości ❤
Cześć wszystkim! Jestem u Was nowa 🙂 Dzisiaj powinnam dostać okres, zrobiłam dwa testy - oba pozytywne, chociaż to dość nikła kreska. Termin z OM byłby 29.09 😀
Mamy ten sam termin "porodu" ❤
 
reklama
U mnie przyrost 284 %, a bliźniaki w rodzinie popularne 😅

Super wiadomości ❤

Mamy ten sam termin "porodu" ❤
Oooo, super! Ja na betę polecę najwcześniej w poniedziałek, jeśli w ogóle.

Co do terminu porodu... pierwszy miałam wywoływany 10 dni po terminie i jakoś nie nastawiam się tym razem, że serio urodzę w okolicach wyznaczonego. Pewnie i tak będę październikówką 😔
 
Gratuluję udanych wizyt! ♥ Udało mi się też dostać na usg dziś i to na nfz. Cudowny lekarz, bardzo dobrze wyposażony gabinet. Będzie mi prowadzić ciążę na nfz. Zrobił usg, potwierdził wczesna ciążę w macicy i pokazał pęcherzyk ciążowy, dostałam już skierowanie na masę badań i przepisał luteine bo niski progesteron mam :-) Trzy poprzednie ciążę prowadziłam prywatnie więc masa kasy poszła a teraz wszystko za darmo aż dziwnie 😃 Na następnej wizycie powinno być już serduszko i wtedy założy mi kartę ciąży. Nawet chciał mi dać zwolnienie z pracy ale chciałabym jeszcze popracować, marzę by do czerwca moc pracowac. Poszłam do apteki i ani grosza nie zapłaciłam za zastrzyki i luteine 😃 W ciąży ponoć darmowe 😍
Powiesz jak szukałaś lekarza na NFZ bo ja się zapisałam ale najbliższy termin na 8 marca. Zadzwoniłam do pobliskiej przychodni ale może jest jakaś wyszukiwarka czy coś w tym stylu 😉🤔 super wieści z wizyty, dobrze, że jesteś zadowolona 😊
 
Oooo, super! Ja na betę polecę najwcześniej w poniedziałek, jeśli w ogóle.

Co do terminu porodu... pierwszy miałam wywoływany 10 dni po terminie i jakoś nie nastawiam się tym razem, że serio urodzę w okolicach wyznaczonego. Pewnie i tak będę październikówką 😔
Ja miałam pierwsze cc. W pierwszej ciąży młody był obkręcony pępowina 4krotnie, a też miałam inne wskazania. A teraz zobaczymy :-)
 
Powiesz jak szukałaś lekarza na NFZ bo ja się zapisałam ale najbliższy termin na 8 marca. Zadzwoniłam do pobliskiej przychodni ale może jest jakaś wyszukiwarka czy coś w tym stylu 😉🤔 super wieści z wizyty, dobrze, że jesteś zadowolona 😊
W ciąży jak jesteś to muszą Cię do 7 dni przyjąć u każdego specjalisty, często wykorzystują nasza niewiedza i takie odległe terminy proponują. Powiedz że do 7 dni mają Cię przyjąć i tyle. Ja chciałam się akurat do tego lekarza umówić prywatnie ale sam mi zaproponował że dziś jest w przychodni na nfz i żebym podjechała i założyli mi kartotekę i wpisali na nfz wizytę 😃
 
Witam wszystkie mamusie
U mnie termin na 18 wrzesień
Według OM 5 tydzień 5 dzień
Beta 896,po dwóch dniach 2767
Byłam na usg 14 stycznia ,w dzień w którym testy potwierdziły ciążę. Lekarz widział ledwo co pęcherzyk.
Kolejne usg mam jutro,czy w 5t5d będzie już coś więcej widzieć??
To moja 4 ciaza ,pierwsza poronienie potem syn aktualnie 12 lat i córa 8 lat No i teraz taka niespodzianka ,nie spodziewaliśmy się ale już się cieszymy .
No to witam wszystkie mamuśki 😊
 
reklama
W ciąży jak jesteś to muszą Cię do 7 dni przyjąć u każdego specjalisty, często wykorzystują nasza niewiedza i takie odległe terminy proponują. Powiedz że do 7 dni mają Cię przyjąć i tyle. Ja chciałam się akurat do tego lekarza umówić prywatnie ale sam mi zaproponował że dziś jest w przychodni na nfz i żebym podjechała i założyli mi kartotekę i wpisali na nfz wizytę 😃
Wiesz co oni mnie chętnie przyjmą szybciej tylko do innego lekarza, a ja wiem, że ten inny jest straszny akurat w tej przychodni 🤷 no nic będę prowadzić prywatnie i na NFZ tak czy siak. Ale myślałam, że może jest jakiś system zapisów, wgląd do wolnych wizyt na NFZ, dlatego pytam 😉
 
Do góry