reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2022

reklama
o proszę, u mnie synek z 21.02.2021 😊
U nas się trochę przeciągnęło drugie, bo ja zmieniałam pracę, potem czekałam na umowę na czas nieokreślony. A teraz szykują się zmiany w oświacie i edukacji i słynne lex czarnek, więc mogło się okazać, że nie miałabym pracy od września.
Witam wszystkie mamusie
U mnie termin na 18 wrzesień
Według OM 5 tydzień 5 dzień
Beta 896,po dwóch dniach 2767
Byłam na usg 14 stycznia ,w dzień w którym testy potwierdziły ciążę. Lekarz widział ledwo co pęcherzyk.
Kolejne usg mam jutro,czy w 5t5d będzie już coś więcej widzieć??
To moja 4 ciaza ,pierwsza poronienie potem syn aktualnie 12 lat i córa 8 lat No i teraz taka niespodzianka ,nie spodziewaliśmy się ale już się cieszymy .
No to witam wszystkie mamuśki 😊
Witamy :*
 
@magda_lena85 u mnie będzie 11 i 9 lat różnicy ;)
Dziewczyny! Wiem, ze do tego dalekaaa droga, ale wasz lekarz prowadzący pracuje w szpitalu gdzie chciałybyście rodzic?
Nie. Pierwszą ciążę prowadziłam specjalnie u lekarza ze szpitala w którym rodziłam a i tak nie trafiłam na jego dyżur, córcia nie chciała zaczekać :D
Takie lęki to norma u każdej mamy. Mnie się dzisiaj śniło, ze poroniłam
@milusia83 wiesz że mi też się dzisiaj to śniło?! :( ale sny podobno trzeba odczytywać na odwrót i tego się trzymajmy!!

Witam nowe koleżanki i gratuluję oczywiście! :)
 
reklama
Do góry