reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2022

reklama
Ja 5 stycznia przyjęłam drugą dawkę. Jeszcze nie wiedziałam że jestem w ciąży. Po 1 dawce 3 dni garączkowałam. Po drugiej 1 dzień. Ja przeszłam szczepienie fatalnie. Zero sił. 3 dawkę przyjmę dopiero po porodzie jak coś.
 
Ja 5 stycznia przyjęłam drugą dawkę. Jeszcze nie wiedziałam że jestem w ciąży. Po 1 dawce 3 dni garączkowałam. Po drugiej 1 dzień. Ja przeszłam szczepienie fatalnie. Zero sił. 3 dawkę przyjmę dopiero po porodzie jak coś.
w ogóle dlatego byłam zaskoczona ciążą, bo przez szczepienie ten cykl spisałam na straty. Ale widocznie szczepionka wpłynęła na przesunięcie się owulacji.
 
W pierwszej ciąży byłam u lekarza na przełomie 5 i 6 tygodnia, teraz planuję zaczekać do 8, dobrze robię? Jakoś zgłupiałam już 😅
Ja byłam w 7+1 z OM z usg ciąża o dwa dni starsza i od razu założono mi kartę. Pani doktor stwierdziła, że to idealny moment bo wszystko już powinno być widać i było :)
 
reklama
Ja po 3 dawce czułam się najlepiej, nic mi nie było, troszkę rękę czułam. Małżonek tak samo (tylko trochę blady był, bo nie lubi igieł 🙈)
 
Do góry