reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2022

mozliwe, ze owulka byla u Ciebie nawet na poczatku roku 😊 koedy sie przytulaliscie? Robilas jakies testy albo mierzylas temp? u mnie tez byl biochem w listopadzie i owulacja mi sie przesunela z 17 dnia na 21 to zupelnie normalne 😊 I niczym bym sie nie stresowala, to jest tylko indykacja z moczu i na to jaki bedzie wynik wplyw ma wiele czynnikow, nawet to ile wczoraj plynow wypilas 😊 po tym jak rozebralam juz test na czynniki pierwsze mialam wrazenie, ze ten z 2-3 lapal sie juz na 3+ ale test odczytal swoje 🤪
Właśnie nie sprawdzałam zupełnie kiedy była owulacja a przytulanki codziennie prawie wiec może rzeczywiście było później ze wzgledu na ten biochem .. ! Dzięki! 😍
 
reklama
A jak wy dziewczyny ustalacie owulację? U mnie było spoko, równe cykle aż do ostatniego, który trwał 32 dni. Wydaje mi się, że wpłynął na to covid mojego malucha, a tym samym stres itd. No i teraz jestem w ciąży, więc nie wiem ile trwał ten cykl. Obstawiam, że między 7 a 9. W obu tych dniach było przytulanko, więc już sama nie wiem 😶
 
A jak wy dziewczyny ustalacie owulację? U mnie było spoko, równe cykle aż do ostatniego, który trwał 32 dni. Wydaje mi się, że wpłynął na to covid mojego malucha, a tym samym stres itd. No i teraz jestem w ciąży, więc nie wiem ile trwał ten cykl. Obstawiam, że między 7 a 9. W obu tych dniach było przytulanko, więc już sama nie wiem 😶

Ja przez kilka miesięcy robiłam testy owulacyjne i sprawdzałam temperaturę wiec wiem jak wyglądają moje cykle, akurat w tym udanym cyklu nic nie sprawdzałam bo Święta, rodzina, więc wrzuciliśmy na luz… a tu proszę 😂 więc tylko na podstawie poprzednich miesięcy byłam w stanie mniej więcej wyliczyć kiedy była owu :)
 
Dokładnie, a z ciekawostek ja na początku zrobiłam dwa testy digital CB - bez tygodni, ale jeden miał czułość 10mIU a drugi 25 mIU, 10 wyszedł od razu pozytywny a drugi negatywny, ale jak go rozebrałam była druga kreska tylko jej nie wyłapał. Dlatego wolę testy z krechą, przynajmniej widać nawet lekką :)
Ja właśnie tydzień temu zrobiłam pierwszy clear blue i był 2-3 i powtórzyłam ten z krecha we wtorek i była tak ciemna jak kontrolna.. ale człowiek panikuje i niepotrzebnie testuje ! Dziękuje! 😍
 
A jak wy dziewczyny ustalacie owulację? U mnie było spoko, równe cykle aż do ostatniego, który trwał 32 dni. Wydaje mi się, że wpłynął na to covid mojego malucha, a tym samym stres itd. No i teraz jestem w ciąży, więc nie wiem ile trwał ten cykl. Obstawiam, że między 7 a 9. W obu tych dniach było przytulanko, więc już sama nie wiem 😶

Ja robiłam testy owulacyjne, w tym cyklu była książkowo 15 DC czyli 7.01 a test pozytywny 10 dni po owulacji :-)
 
Ja mam bolące owulację potwierdzone monitoringiem więc dosłownie czuję ten dzień [emoji6] chociaż w tym cyklu wyjątkowo delikatnie mnie ten jajniki pobolewal .
A jak wy dziewczyny ustalacie owulację? U mnie było spoko, równe cykle aż do ostatniego, który trwał 32 dni. Wydaje mi się, że wpłynął na to covid mojego malucha, a tym samym stres itd. No i teraz jestem w ciąży, więc nie wiem ile trwał ten cykl. Obstawiam, że między 7 a 9. W obu tych dniach było przytulanko, więc już sama nie wiem [emoji55]
 
Dokładnie, a z ciekawostek ja na początku zrobiłam dwa testy digital CB - bez tygodni, ale jeden miał czułość 10mIU a drugi 25 mIU, 10 wyszedł od razu pozytywny a drugi negatywny, ale jak go rozebrałam była druga kreska tylko jej nie wyłapał. Dlatego wolę testy z krechą, przynajmniej widać nawet lekką :)
ja na poczatku to mialam zalamke, bo kupilam jakies tanie 10 mIU i ta kreska nie chciala za bardzo ciemniec, a jak zrobilam tego samego dnia 25 to juz ladna kreska byla 😅 wiec co test to loteria 🤷‍♀️
 
A jak wy dziewczyny ustalacie owulację? U mnie było spoko, równe cykle aż do ostatniego, który trwał 32 dni. Wydaje mi się, że wpłynął na to covid mojego malucha, a tym samym stres itd. No i teraz jestem w ciąży, więc nie wiem ile trwał ten cykl. Obstawiam, że między 7 a 9. W obu tych dniach było przytulanko, więc już sama nie wiem 😶
ja robiłam testy, sprawdzalam temperature no i jajniki dosyc zauwazalnie daja mi znać kiedy jest owulacja 😅
 
A jak wy dziewczyny ustalacie owulację? U mnie było spoko, równe cykle aż do ostatniego, który trwał 32 dni. Wydaje mi się, że wpłynął na to covid mojego malucha, a tym samym stres itd. No i teraz jestem w ciąży, więc nie wiem ile trwał ten cykl. Obstawiam, że między 7 a 9. W obu tych dniach było przytulanko, więc już sama nie wiem 😶
ja mam od lat aplikacje z kalendarzem miesiączkowym, gdzie wylicza średnią długość cyklu, owulację itp
 
reklama
Do góry