reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2022

reklama
Pisałyście o imionach. Jeszcze nie poruszałam tego tematu z mężem teraz. Nie chcemy, aż tak się nakręcać szczególnie przy tych plamieniach. Ale kiedyś jeszcze przed ślubem na naukach przedmałżeńskich mieliśmy takie ankiety ile chcielibyśmy mieć dzieci o oboje wpisaliśmy, że dwoje. Potem jak wróciliśmy do tego w domu to oczywiście zastanawialiśmy się jakie imiona byśmy wybrali i skończyło się że wybraliśmy 4 imiona Mikołaj, Alan, Kaja i Maja. Bardzo podoba mi się Aleksander. Ale mam chrześniaka Olka 😉
Mikolaj i Maja 😍
 
Extra, mój brat Piotrek miał być Małgosią, jak mama wrocila z nim ze szpitala i go przedstawiła: to Twoj brat Piotruś, to ja podobno powiedziałam dobrze, ale teraz przynieś Małgosię 😂😂😂
aczkolwoek mi coś z chłopaka zostało, nie wiem czy to przez ubrania i zabawki chłopięce, które miałam ubierane w pierwszych dniach. Jak byłam mała podobno nie chciałam nosić sukienek. Jak trochę podrosłam to tylko z chłopakami na boisku w piłkę grałam. Kierunek studiów teoretycznie bardziej męski, zawód i praca tak samo. Coś mi z tego Maćka jednak zostało 😉 A Twój brat był bardziej jak siostra czy jednak 100% brat? 😉
 
Z jednej strony test dałby ci odpowiedź czy to faktycznie covid No ale z drugiej strony byś się stresowała gdyby nie daj Boże to był faktycznie on. A miałaś jakieś inne dolegliwości poza przeziębieniem? Ja jak chorowałam na covid to straciłam węch i smak, mialam gorączkę.
Ja przy covidzie miałam tylko cholernie zatkany nos, ale może dlatego, że byłam już po 1 dawce i tylko tyle objawów. Dostałam skierowanie na test od lekarza bo w szkole już kilka osób miało pozytywny wynik. Synek miał 3 dni gorączki po 39 stopni, a mój mąż wszystkie możliwe objawy.
 
Nie dziwię się wcale. Ja na zakupy boje się jechać nawet.
Ja właśnie mocno się zastanawiam nad tym czy nawet jak lekarz pozwoli mi wrócić do pracy to czy wracać ze względu na tego covida . Mnóstwo osób przewija się przez moje miejsce pracy , mamy szybki , maseczki itd , ale przeraża mnie to jak ludzie nie myślą i przychodzą chorzy , ledwo stojący na nogach „coś załatwić „ i to wcale nie są pilne sprawy . Raz przyszła kobieta i siedziała całe spotkanie w kurtce i owinięta chusta po czym powiedziała „wybaczy pani , nie będę się rozbierać , mam ospę i okropnie wyglądam „.
 
Ja chorowałam na covid w grudniu, teraz jestem przeziębiona i się zastanawiam czy znów nie złapałam covida, to już paranoja 🤦😉
 
reklama
aczkolwoek mi coś z chłopaka zostało, nie wiem czy to przez ubrania i zabawki chłopięce, które miałam ubierane w pierwszych dniach. Jak byłam mała podobno nie chciałam nosić sukienek. Jak trochę podrosłam to tylko z chłopakami na boisku w piłkę grałam. Kierunek studiów teoretycznie bardziej męski, zawód i praca tak samo. Coś mi z tego Maćka jednak zostało 😉 A Twój brat był bardziej jak siostra czy jednak 100% brat? 😉
Tak, brat, 100 procent, niedobry był bardzo i do tego mamisynek😅
 
Do góry