reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2022

Najpierw poleciało tak, że prawie całą podpaska jasno czerwona bez skrzepów (noszę podpaskę bo 3x dziennie globulki mam), potem już cały czas tylko kapie. Był 1 skrzep ale wydaje mi się, że dlatego, że leżę i nie wypłynęło.

Kurde nie wiem, ja bym chyba nie wytrzymała i pojechała na SOR... Tym bardziej jak mówisz, że to żywa krew.
 
reklama
Kurde nie wiem, ja bym chyba nie wytrzymała i pojechała na SOR... Tym bardziej jak mówisz, że to żywa krew.
Z soru od razu na IP wyślą. Jak będą chcieli mnie położyć to psychicznie sobie nie poradzę. Wiem, że mogę wyjść na żądanie ale wtedy znowu jak coś będę się obwiniać. Jeśli poroniłam to i tak nic nie zrobią. Progesteronu biorę sporo. Do wtorku na planową wizytę bym nie dała rady ale do jutra wytrzymam. Tym bardziej, że pójdę do lekarza któremu bardzo ufam.
 
Nelka a byłaś już wcześniej na wizycie? Być moze pisałaś o tym ale nie jestem w stanie nadrobić całego forum od początku 🙆
 
Najpierw poleciało tak, że prawie całą podpaska jasno czerwona bez skrzepów (noszę podpaskę bo 3x dziennie globulki mam), potem już cały czas tylko kapie. Był 1 skrzep ale wydaje mi się, że dlatego, że leżę i nie wypłynęło.
3 mam kciuki kochana żeby było wszystko okej , ale ja tez bym pojechała na IP bo bym z nerwów oszalała , mi kiedyś ginekolog powiedział jak miałam delikatne brązowe plamienia ze to jeszcze nic takiego ale zawsze trzeba konsultować , natomiast mówił ze jeśli żywa krew to nawet nie ma na co czekać.. bo to może mieć na prawdę rożne przyczyny..
 
reklama
Do góry