reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2022

Dziewczyny jak w ogole u Was z libidem? Ja mam wrazenie, ze rozniesie mnie od srodka, ale gdzies tam strach z tylu glowy jest, do tego doszly od dwoch dni bole podbrzusza i staram sie na maksa chamowac... :(
U mnie tez 0 🙈 codzinnie tak chce mi się spać ze masakra 🙈 i zaczyna mi wszystko śmierdzieć.. co chwile chodzę okna otwieram jak coś gotuje 😭
 
reklama
U mnie tez 0 🙈 codzinnie tak chce mi się spać ze masakra 🙈 i zaczyna mi wszystko śmierdzieć.. co chwile chodzę okna otwieram jak coś gotuje 😭
U mnie zaczynaja sie poranne mdlosci, ale z jedzeniem poki co problemu nie ma, apetyt dopisuje. Najwiekszy problem mam za to z piersiami, bardzo urosly, i nie ma ruchu, ktry by nie sprawial bolu 😭
 
U mnie zaczynaja sie poranne mdlosci, ale z jedzeniem poki co problemu nie ma, apetyt dopisuje. Najwiekszy problem mam za to z piersiami, bardzo urosly, i nie ma ruchu, ktry by nie sprawial bolu 😭
Ja mam ogólnie bardzo duży biust a teraz jeszcze urósł i boli najbardziej po bokach.
Libido mam wysokie ale mąż chyba się boi 😅

Co do wczorajszego plamienia. Już go nie ma.
Bobo ma 4.4mm i tętno 120. Wszystko wygląda OK.
Termin z transferu 16.09 a z usg 18.09
Raczej będzie ten z transferu.
 
Ja mam ogólnie bardzo duży biust a teraz jeszcze urósł i boli najbardziej po bokach.
Libido mam wysokie ale mąż chyba się boi 😅

Co do wczorajszego plamienia. Już go nie ma.
Bobo ma 4.4mm i tętno 120. Wszystko wygląda OK.
Termin z transferu 16.09 a z usg 18.09
Raczej będzie ten z transferu.
To mamy prawie ten sam 16.09.. Moje maleństwo miało dzisisj 3.5mm tętno 160.
 
Dziewczyny z początku września - @kosik_3 @eleonora7 @Euforia0204 i inne ;) na kiedy macie umówione prenatalne ??
Hej! W środę idę na wizytę pierwszy raz do lekarki, która ma mi prowadzić ciążę, więc chyba wtedy mi wszystko powie. :) Dam Wam znać. Wydaje mi się, że pójdę w okolicy 20.02, ale zobaczymy.
Na razie mam wielki stres związany z wizytą...
 
reklama
Do góry