reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2022

Dzień Dobry wszystkim :)
Dziewczyny, czy któraś zmagała się z ciążową rwą kulszową? Nigdy nie odczuwałam takich dolegliwości, a teraz typowo ból w pośladku i nieco wyżej po jednej stronie. Nie jest uciążliwy, ale odczuwalny, lekko kłujący 🧐
 
reklama
Ale mega! Zazdroszczę! My planujemy jakiś maly wypad w mój urodzinowy weekend za dwa tygodnie, ale w Irlandii nie mamy pięknych gór i śniegu 😃
Byłam w Irlandii kilka razy i w Cork są piękne góry, wprawdzie przez wiatry praktycznie nie ma tam drzew tylko krzewy ale ma to swój urok. Piękny kraj 😍 Jak bylam kiedyś w kwietniu to był przegląd wszystkich zjawisk atmosferycznych od upału, po deszcz, wiatr, grad, śnieg i to wszystko w ciągu 3 godzin 😆
 
Byłam w Irlandii kilka razy i w Cork są piękne góry, wprawdzie przez wiatry praktycznie nie ma tam drzew tylko krzewy ale ma to swój urok. Piękny kraj 😍 Jak bylam kiedyś w kwietniu to był przegląd wszystkich zjawisk atmosferycznych od upału, po deszcz, wiatr, grad, śnieg i to wszystko w ciągu 3 godzin 😆

Irlandia jest przepiękna jak jest pogoda. Natomiast 90% czasu leje deszcz wiec 😂 chociaż ostatnie dwa lata muszę przyznać czuć zmianę klimatu, zdecydowanie mniej deszczu i huraganów.
 
@Carolina123 Ty masz chyba dzisiaj wizytę ? Trzymam kciuki i daj znać jak będziesz po 😘
oczywiście dam znać. Wizyte przełożyłam na 12:40 w związku z tym, że powtórzyłam dzisiaj betę w tym pierwszym lab i mam nadzieję, że zdążą dojść wyniki. Raczej nie nastawiam się na żadne rewelację. Zaczyna do mnie docierać, że raczej dobrze się to nie skończy. Ale tak czy siak zajrzę jeszcze do Was, chociażby się pożegnać.
 
oczywiście dam znać. Wizyte przełożyłam na 12:40 w związku z tym, że powtórzyłam dzisiaj betę w tym pierwszym lab i mam nadzieję, że zdążą dojść wyniki. Raczej nie nastawiam się na żadne rewelację. Zaczyna do mnie docierać, że raczej dobrze się to nie skończy. Ale tak czy siak zajrzę jeszcze do Was, chociażby się pożegnać.

Trzymam kciuki żeby to może jednak był błąd wczoraj z tą betą 😔 będę czekać na wieści od Ciebie.
 
reklama
Dzień Dobry wszystkim :)
Dziewczyny, czy któraś zmagała się z ciążową rwą kulszową? Nigdy nie odczuwałam takich dolegliwości, a teraz typowo ból w pośladku i nieco wyżej po jednej stronie. Nie jest uciążliwy, ale odczuwalny, lekko kłujący 🧐
Rwę miałam przed ciążą. Polecam na etapie kłucia pójść do fizjoterapeuty. Mi tez pomaga leżenie na macie z kolcami (mam jakąś tanią z aliexpres).
 
Do góry