reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2022

U mnie synek różnie z tą drzemka. Jeśli wstanie koło 9 to nie ma drzemki, a jak 7/7.30 to jeszcze śpi popołudniu, bo inaczej 17.30 by zasnął i potem w nocy bajlando 😅
 
reklama
oczywiście dam znać. Wizyte przełożyłam na 12:40 w związku z tym, że powtórzyłam dzisiaj betę w tym pierwszym lab i mam nadzieję, że zdążą dojść wyniki. Raczej nie nastawiam się na żadne rewelację. Zaczyna do mnie docierać, że raczej dobrze się to nie skończy. Ale tak czy siak zajrzę jeszcze do Was, chociażby się pożegnać.
Trzymam kciuki za wizytę :-*
My dziś spaliśmy cała noc w czwórkę bo już o 22 corki do nas przyszły i się budziły co godzinę przez katar 🤦
 
Ja przy 2.72 dostałam też 50.

Dziewczyny macie jakieś sprawdzone sposoby na zatwardzenia?
Szklanka dobrze cieplej wody z cytryną na czczo z rana, a na wieczór śliwki zalane uprzednio wrzątkiem, zblendowane, dodaj babkę płesznik lub siemię lniane, możesz dodać jogurt naturalny lub maślankę/kefir, ja dolewam wody mineralnej. Jadłam to rano na sniadanie, ale nie polecam… wzdęcia i gazu okropne 🤪
 
reklama
Do góry