reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2022

Dzień dobry.
Ja po wizycie- jest serduszko, bije [emoji3590] wiek z USG identyczny jak z OM- termin 11.09.
Fasolka ma 1 cm i wygląda na to że wszystko dobrze. Następna wizyta 10.02 do tego czasu tona badań i jeśli dalej będzie git to idę na L4. Muszę porozmawiać w pracy [emoji6]
mam identyczny termin z OM a z USG 14.09 😊
 
reklama
Dziewczyny chciałam się z Wami pożegnać. Życzę Wam wszystkim najpiękniejszych najbliższych dni, szczęśliwego rozwiązania i ogólnie zdrówka. U mnie niestety poronienie. Ale tak łatwo nie odpuszczam będę się starać dalej. Proszę o wypisanie z listy na prywatną grupę. Pozdrawiam
Bardzo mi przykro, trzymaj się cieplutko, ściskam mocno i wysyłam masę buziaków. Mam nadzieję, że kolejny raz będzie szczęśliwy.
 
Wiecie czy można jakoś zrobić w okolicach Warszawy badania prenatalne ze zniżkami np. europejskimi czy coś takiego. Widziałam, że działa to na Śląsku, a może wiecie czy też gdzieś bliżej stolycy? Na refundowane z NFZ się nie łapię.
 
Dziewczyny, ja to mam inną zagwozdke. TSH 4.55. dostałam euthyrox 50tke (Ft3 i Ft4 w normie). I pytanie, jak to u Was wygląda? Też macie problem? 6 tydzień ciąży.
Mam niedoczynność tarczycy i od momentu testu biorę euthyrox 75/100 na zmianę. Ostatni wynik 1,16. Za dwa tygodnie powtarzam badanie ;) Gin powiedziała że nie ma zastrzeżeń do leczenia endo.
Dziewczyny chciałam się z Wami pożegnać. Życzę Wam wszystkim najpiękniejszych najbliższych dni, szczęśliwego rozwiązania i ogólnie zdrówka. U mnie niestety poronienie. Ale tak łatwo nie odpuszczam będę się starać dalej. Proszę o wypisanie z listy na prywatną grupę. Pozdrawiam
Ojj bardzo mi przykro. Trzymaj się ❤️

Ja niedawno wróciłam z wizyty, ciąża młodsza niż z OM, o tydzień.
Jeszcze serduszka nie ma, ale jest pęcherzyk żółtkowy, więc jestem troszkę spokojniejsza. Ogólnie wszystko wygląda super i idzie w dobrym kierunku. Kolejna wizyta (jeżeli wytrzymam) 8.02, ale zastanawiam się nie spróbować wbić wcześniej :p Dostałam kolejne skierowania na badania i o dziwo mam już założoną kartę ciąży.
 
Dziewczyny ja też się będę żegnać z wami, pewnie dopiero jutro, może spotkamy się na innych wątkach ciążowych w późniejszym czasie :) nie wiem czy mogę zapytać, ale was zapytam: myślicie że zgadzać się na zabieg czyszczenia czy czekać na samoistne?
A skąd wiesz ze to juz koniec... Ja czekałam z jednym w domu poronienie w 8tyg.. A z drugim byłam wysoko więc poszłam na szpital bo innej opcji nie było
 
Dziewczyny ja też się będę żegnać z wami, pewnie dopiero jutro, może spotkamy się na innych wątkach ciążowych w późniejszym czasie :) nie wiem czy mogę zapytać, ale was zapytam: myślicie że zgadzać się na zabieg czyszczenia czy czekać na samoistne?
Ja bym poczekała,szczególnie na tak wczesnym etapie . Zawsze to lepiej dla Twojego organizmu jeśli oczyści się sam. Przynajmniej mój organizm szybciej dochodził do siebie po naturalnym poronieniu .
Ściskam Cię mocno [emoji3531]
 
reklama
Do góry