reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2022

U mnie test o czułości 20 wychodził o wiele wyraźniej niż test innej firmy o czułości 10 i to oczywiście z tej samej próbki moczu 🤷‍♀️
u mnie to samo, teraz na testach ladne grube krechy, a te o czulosci 10 kreska o wiele jasniejsza. One chyba tak zaprogramowane sa, zeby tylko wczesna ciaze wylapac, bo u mnie juz 8 dni po owulacji bylo widac blada kreske, ktora nie zmieniala sie w przeciagu kolejnych dni, gdy jak wiemy hormon przyrasta :)
 
reklama
u mnie to samo, teraz na testach ladne grube krechy, a te o czulosci 10 kreska o wiele jasniejsza. One chyba tak zaprogramowane sa, zeby tylko wczesna ciaze wylapac, bo u mnie juz 8 dni po owulacji bylo widac blada kreske, ktora nie zmieniala sie w przeciagu kolejnych dni, gdy jak wiemy hormon przyrasta :)
U mnie w Pinkach 10 znaczna różnica pojawiła się dopiero przy kilku tysiącach. Przy becie 800 kreska wciąż była dość blada, a ciąża wyłapana przy ok. 80 ml.
 
Cześć Dziewczyny ;-) nieśmiało się witam i liczę że tym razem będzie ok. W piątek zrobilam test w dniu planowanej miesiączki i wyszedl pozytywny, ale to już moja 5 ciaza a dzieci nie mam. Na domiar złego obecnie jestem na izolacji bo złapałam covid. Mega się stresuje bo jutro przy okazji wizyty kontrolnej u lekarza pójdę na betę, ale 4 razy juz sie nastawiałam że będzie dobrze a tu była lipa 🤣
Cześć bardzo mi przykro z powodu twoich strat 🥺 trzymam kciuki aby to był ten moment I bys tuliła swoje dzieciątko. Robiłas jakies badania po tylu stratach?
 
Z dziwnych objawów miałam przez kilka dni bole podbrzusza jak na okres i klucia w macicy (zaraz po owulacji, myslalam ze dostane półtora tyg wcześniej okres) ktore ustały w dniu spadku temp jednodniowej i w dniu plamienia. Potem cisza 🤷‍♀️ jedynie piersi lekko bolą ale to na @ tez mnie bolą lekko.. I glowa mnie od wczoraj boli ale na@ tez mnie boli więc obawiam się ze naiwnie wierzę 😥 ale objawów więcej nie mam. Płaczliwość ale to tez ja okres bywa. Wiec nic szczególnego nowego nie zauważyłam. Jedynie nie mam apetytu. Przed @ zawsze mam milion zachcianek, objadam się a teraz jem na siłę, mam wrazenie ze jestem ojedzona i nie ciągnie mnie nawet do moich ulubionych ciastek z czekoladą. Ale to moze z nerwów 🤔 i temp mi rośnie dopochwowo - mam 37,4 dzis. Zaczela rosnąć od tego plamenia. Tak to mialam wcześniej 37,0

Dziękuję za wsparcie, naprawdę lżej mi się mysli czytajac Twoje komentarze ❤️ naprawde dziękuję Ci.
To są dobre znaki, u mnie też temperatura wzrosła wyraźniej po zagnieżdżeniu :) oby to było to w Twoim przypadku 🤰

A ja mam popołudniu wizytę i jestem z jednej strony podekscytowana, a z drugiej lekko się stresuję.
 
W sumie masz rację, będziemy ubierać sukienki i sandałki 🥰 a w zimowych kurtkach i kozakach nie wyobrażam sobie siebie z takim brzuchem i być może jeszcze z opuchnieciami 😅 na upały nigdy nie narzekałam, lubię ciepło
Jedyny plus ciąży latem - lekkie sukienki, klapki i sandałki 😃 minuta i jesteś gotowa do wyjścia :) bez wiązania butów, zapisania zamków, czapek i szalików. Trzeba widzieć jakieś pozytywy 😍
 
Jeju przepraszam, że znowu ja tutaj, ale jedno dziecko mam z początku września, drugie z listopada i dla mnie ciąża latem jest właśnie super. Kompletnie sobie nie wyobrażam zaawansowanej ciąży zimą :D
Ja mam dzieci z grudnia, maja i września i zdecydowanie grudniowa ciąża była spoko, majowa najpepsza i wrzesniowa, no ciężko było, bo 2 lata temu straszne upaly były a mój klime dopiero w ostatnie lato kupił 😅
 
Dziękuję ❤️ jesteś kochana!

To będzie Twoja pierwsza wizyta? Koniecznie daj znać dokladnie co sie dowiesz 😍 to juz niedługo. Kiedyś bedziesz trzymac w ramionach dzieciątko i z usmiechem wspominać te stresy podczas ciąży z nim ❤️ napawaj się tymi cudownymi chwilami, ciąża trwac będzie tylko 9 miesięcy a później tylko będziesz z ulgą wspominac ten okres ciążowy jako wyjątkowy ❤️ to sa pierwsze Wasze wspólne chwile, będzie dobrze - nie ma innej opcji dla Was 😘 daj znać
Tak, pierwsza :) dziękuję za miłe słowa 😘
Odezwę się wieczorem:)
 
W ogóle super już nas się robi dużo i szczerze mówiąc powoli przestaje ogarniać temat 😀
Byłaby opcja zrobić jakąś liste na pierwszej stronie np z nickiem i datą porodu czy cos takiego? Nie wiem może sie już tak nie robi ale na listopadowych mamach 2018 takie było 😂
Jasne tez o tym myślałam ☺️
Możemy powoli wpisywać.
Z OM a po wizytach gdzie lekarz już powie termin z usg będę zmieniać ☺️
Myślę, że tez całkiem niedługo przejdziemy już na forum zamknięte, ale jeszcze pewnie poczekamy na wszystkie wrzesnioweczki ☺️

Ja w sumie się bardziej cieszę ze wrzesień a nie np luty czy styczeń. Nie trzeba będzie zimowych kurtek kupować na ciążę ☺️
 
reklama
Do góry