reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2022

Luni

Fanka BB :)
Dołączył(a)
14 Luty 2021
Postów
1 613
Ostatnia edycja:
reklama
Kurcze, bardzo nieśmiało, ale chyba chciałabym się zapisać 😀 w Wigilię zobaczyłam dwie kreseczki, ale jestem jeszcze przed terminem miesiączki. Zaliczyłam parę miesięcy temu też biochem, więc jestem bardziej ostrożna z tą radością, ale wtedy kreski były bardzo słabe a dziś już wyglądały spoki więc liczę że tym razem sie faktycznie uda 🙂
 
Kurcze, bardzo nieśmiało, ale chyba chciałabym się zapisać 😀 w Wigilię zobaczyłam dwie kreseczki, ale jestem jeszcze przed terminem miesiączki. Zaliczyłam parę miesięcy temu też biochem, więc jestem bardziej ostrożna z tą radością, ale wtedy kreski były bardzo słabe a dziś już wyglądały spoki więc liczę że tym razem sie faktycznie uda 🙂
hej :) Ja też dość nieśmiało - 23ego grudnia minął mi termin @. 24.12 dobrą nowinę przekazałam pod choinką ;) mężowi :) <3 testy pozytywne od 20.12.
Na razie podchodzę na chłodno i się bardzo boję, ale i mam wielką nadzieję, że będzie tym razem ok (To moja druga ciąża, niestety pierwsza zakończyła się poronieniem).

A 11stycznia mam pierwszą wizytę.
 
hej :) Ja też dość nieśmiało - 23ego grudnia minął mi termin @. 24.12 dobrą nowinę przekazałam pod choinką ;) mężowi :) <3 testy pozytywne od 20.12.
Na razie podchodzę na chłodno i się bardzo boję, ale i mam wielką nadzieję, że będzie tym razem ok (To moja druga ciąża, niestety pierwsza zakończyła się poronieniem).

A 11stycznia mam pierwszą wizytę.
Moja pierwsza ciąża tez zakończyła się poronieniem, w drugą zaszłam dokładnie rok po zabiegu i urodziłam syna w 2020, będzie dobrze, tego Ci życzę 🙂😊
 
Cześć 😊
I ja nieśmiało dołączam, od 21.12 - 3 testy pozytywne, a termin @ miałam na wigilię.
Trzymam kciuki za nas ✊✊✊
Gratulacje :) Coraz nas więcej, super!
Moja pierwsza ciąża tez zakończyła się poronieniem, w drugą zaszłam dokładnie rok po zabiegu i urodziłam syna w 2020, będzie dobrze, tego Ci życzę 🙂😊
Hej dzięki :) Też życzę wszytskim dziewczynom z wrześniówek, aby wszystko było dobrze i ciąże były spokojne i nudne przez całe 9msc :)
 
reklama
Większość kalkulatorów wskazuje termin na 1 września, a jak u Was?
Mi pokazuje 6.09 🙂

Dziewczyny wszystkie badacie przyrost bety teraz? Bo ja w sumie nawet chciałam iść ale laby były zamknięte u mnie, a teraz to się w sumie zastanawiam czy mi to potrzebne jeszcze.

W poprzednich ciążach nawet mi to do głowy nie przyszło ale widzę że tu na forum to wszyscy raczej sprawdzają...

Lekarza mojego i tak mam już umówionego od dawna na 12.01, więc myślałam że chyba po prostu poczekam już do tej wizyty. To będzie 6+2 u mnie, myślicie że będzie już coś widać?
 
Do góry