reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2022

Mam taką mutację właśnie :( Biorę heparynę. Lekarka i tak powiedziała, że to gwarancji nie daje.

Ehhh..... Na pocieszenie powiem, że moja koleżanka tak miała właśnie, raz to w ogóle była pewna że poroniła bo z niej coś dosłownie wypadło dziwnego 😱 i wszystko skończyło się dobrze, szczęśliwie urodziła, czego Tobie również życzę 😘 będzie dobrze!
 
reklama
Ja w ogóle mam dziś jakieś mocne mdłości ehh do tego cukier rano 99 🙈 muszę zacząć sprawdzać po jedzeniu ale jakoś zawsze zapominam 😜 chciałam się już do diabetologa zapisać w tym głupim Medicover ale oczywiście brak jakichkolwiek miejsc😡

Męża syna i psa wysłałam właśnie na dwór, mam chwilę relaksu, ciszy i spokoju 😂
 
Dziewczyny, ja wczoraj wieczorem dostałam silnego krwotoku... Całą noc mnie zalewało, 3 razy zmieniałam gacie. Od razu szybko do lekarza - serce bije.
Znowu mam powtórkę z rozrywki. W poprzedniej straconej ciąży również krwotoki z nieznanej przyczyny.
Boję się, że kolejny raz przeżyje to samo :(
Lekarka zapisała duphaston 3x1 oraz kontynuacje zastrzyków z heparyny. Masakra :(
Bądź dobrej myśli. Trzymamy kciuki!
 
Dziewczyny, ja wczoraj wieczorem dostałam silnego krwotoku... Całą noc mnie zalewało, 3 razy zmieniałam gacie. Od razu szybko do lekarza - serce bije.
Znowu mam powtórkę z rozrywki. W poprzedniej straconej ciąży również krwotoki z nieznanej przyczyny.
Boję się, że kolejny raz przeżyje to samo :(
Lekarka zapisała duphaston 3x1 oraz kontynuacje zastrzyków z heparyny. Masakra :(
Ja też trzymam kciuki żeby bylo wszystko dobrze!!
 
No ja z chęcią bym poszła i się zrelaksowala 😍😊

Coś niski ten progesteron, ja bym zadzwoniła do gina😊

Ja bym zadzwoniła i umówiła się na wizytę lub konsultację, ale to ja. Lekarz powie ci co i jak i będziesz spokojniejsza. Ja przy progu 20,8 poszłam na wizytę.

No i trzymam mocno za wyniki! Mam nadzieję, że szybko będą. Daj koniecznie znać.
Dzwoniłam ale dzisiaj chyba wolne mają, muszę przeczekać weekend ale za to mam wyniki bety, kolejny progesteron będzie w poniedziałek. Podsumowując betę:
4.01 - 6842mlU/ml (5+3)
7.01 - 19862 mlU/ml (5+6)
Już nie będę sprawdzać do wizyty 13.01. Teraz tylko ten progesteron norma niby od 11 jest w 1 trymestrze ale to nie problem żeby się obsunął o kilka punktów i by było dopiero 😞😞
Ktoś z Was jeszcze robił badania krwi czy czekacie do wizyty?
 
Dzwoniłam ale dzisiaj chyba wolne mają, muszę przeczekać weekend ale za to mam wyniki bety, kolejny progesteron będzie w poniedziałek. Podsumowując betę:
4.01 - 6842mlU/ml (5+3)
7.01 - 19862 mlU/ml (5+6)
Już nie będę sprawdzać do wizyty 13.01. Teraz tylko ten progesteron norma niby od 11 jest w 1 trymestrze ale to nie problem żeby się obsunął o kilka punktów i by było dopiero 😞😞
Ktoś z Was jeszcze robił badania krwi czy czekacie do wizyty?
Hej,
U mnie 5+4 i robiłam betę i progesteron dziś. Czekam na wyniki. Przy pierwszej becie ok 80 mlU zbadałam progesteron i był 23. Jak odbiorę wyniki to dam znać.
 
reklama
Do góry