reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2022

reklama
Cześć dziewczyny 😊 jak u Was dzisiaj humorki ? Która ma dzisiaj wizytę ?
Ja powoli oswajam się z myślą, że wrzesień to chyba nie bedzie mój termin , niby plamienia całkowicie ustały , ale oprócz tego ustały też wszelkie objawy , ból piersi , nudności , poranne mdłości , wszystko jak ręką odjął . Do tego to leżenie w domu nie przyprawia mnie o dobre myśli .
Hmm objawy ciąży moze nie muszą być non stop, może wrócą?
Ja mam tylko powiększone piersi, czasem mdłości no i koło 20 mam ochot iść spać, ale nie śpię dłużej niż zwykle. No i te bole w macicy, czytalam że przez to że się rozrasta. Także każdy ma inne objawy i może u ciebie też wrócą?
 
Mnie dziś od rana mdli 🤢 Jak jechałam do pracy ktoś w tramwaju miał kanapki z kiełbasą 🙈 tak to czułam, że myślałam żeby wyjść wcześniej i się przejść 😵‍💫😂 Piersi mam wrażenie, że jakieś spuchnięte i czuje je jak chodzę (jakaś nowość dla mnie 😉 bo zazwyczaj ledwo było widać że coś tam mam). U mnie dziennie jest różnie, raz coś bardziej czuje, raz prawie wcale 🤷🏼‍♀️
 
Mnie dziś od rana mdli 🤢 Jak jechałam do pracy ktoś w tramwaju miał kanapki z kiełbasą 🙈 tak to czułam, że myślałam żeby wyjść wcześniej i się przejść 😵‍💫😂 Piersi mam wrażenie, że jakieś spuchnięte i czuje je jak chodzę (jakaś nowość dla mnie 😉 bo zazwyczaj ledwo było widać że coś tam mam). U mnie dziennie jest różnie, raz coś bardziej czuje, raz prawie wcale 🤷🏼‍♀️
Ja też mam to samo z piersiami, mam normalnie duże bo DD, ale teraz to normalnie falują jak idę, takie małe skoki hop hop 🤣
 
Ja dziś odbyłam rozmowę z dyrektorką i poszło lepiej niż jak o tym rozmyślałam pół nocy. Wiez że to 3 podejście, więc narazie zdalna to 26-ego, a po wizycie będziemy wiedzieć na czym stoimy. Teraz tylko leżenie i oczekiwanie na wizytę.
Co do całego polskiego ładu to też zrezygnowałam, bo nie chcę nic od nich, a tym bardziej później oddawać kilka tysięcy, bo nie osiągnę tych pułapów
 
reklama
Dziewczyny swoją pierwszą wizytę miałam w 6+3 według daty ostatniej miesiączki, kiedy powinna być druga? Gin zapisała mnie dopiero za trzy tygodnie, myślałam, że za dwa tygodnie będzie kolejna:)
 
Do góry