reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2022

Hej w sumie nic mi nie powiedział, powiedział ze wszystko jest super i gratuluje. Nadal luteinę mam brać. Nie mówił nic o dalszym leżeniu wiec chyba mogę już normalnie funkcjonować oczywiście będę się oszczędzać, ale już ta niewiedza mnie nie dobija czy wszystko jest ok.
Ostatnie 2 tygodnie leżenia dały mi w kość bo praktycznie w ogóle nie wstawałam. Raz wyszłam z domu po zakupy bo mąż się rozchorował i to wszystko. Więc teraz będę wdrażać trochę normalnego życia. Oczywiście z tych emocji zapomniałam zapytać o jakieś sporty ale lekarz dał mi swój nr telefonu i kazał pisać i dzwonić jak będę miała jakieś pytania itd.
Dałaś mi nadzieje , że i u mnie będzie dobrze ♥️ Tak się cieszę , że zobaczyłaś już swojego bomberka , to na pewno niezpomniane uczucie.
 
reklama
Ja dzisiaj dzwonilam do mojego lekarza i skierowali mnie do szpitala żeby tam się umówić z położna. Na stronie szpitala widnieje info, że można się umawiać jak skończy się 6 tydzień. Także czekam spokojnie, 9 dni do 6 tygodnia.
A w 7 tyg będziemy szli na early scan, mam nadzieję że serduszko już będzie widac.
Rozmawiałam z pania w recepcji i powiedziała że taki kilkusekundowe bóle są normalne i jeśli czuję się ok to nie ma się co martwić tylko czekać. No to czekamy.
 
Ja to w ogóle nie mam apetytu. Ale jem na sile albo już faktycznie jak mi burczy w brzuchu kanapki albo jajecznicę (ubolewam ze nie mogę jajek sądzonych na miękko ) ale staram się w miarę zdrowo jeść choć średnio mi to wychodzi. Teraz po wizycie kiedy ta ciąża już jest bardziej realna to wdrażam zdrowe odżywianie.
A i kupowałam sobie teraz w lidlu takie musy owocowe w woreczkach wyciskane. I jak nie chciałam nic jeść a wiedziałam ze trzeba to to jadłam ☺️ Muszę kupić sobie zapas
Mnie też brak apetytu dopadł 😔 mam nadzieję że krzywdy nie zrobimy tym naszym maleństwom że tak mało jemy 🤔 też sobie kupię te musy bo co zrobić 🤷
 
reklama
Taaaak właśnie

hej ja już wstępnie robiłam research 🙈
Biooil jest polecany ale dopiero od 3mc
Oraz palmers z rossmana dobry ma skład i dziewczyny w opiniach pisały ze bardzo im pomógł. Wiadomo ze rozstępy to tez geny ale na pewno smarowanie kremami ograniczy ilość.
Dodatkowo szczotkowanie ja mam z lullalove szczotki dwie jedna do biustu druga do ciała, ale muszę poczytać jak w ciąży się je stosuje
Ja niestety juz mam rozstepy na biuscie i udach z czasow mlodzienczych. Patrzac na moja mame, ktorej zadne kremy nie pomogly obawiam sie, ze bedzie tylko gorzej :oops: dlatego chcialabym juz teraz zaczac cos stosowac przynajmniej na biust, bo w ten weekend musialam sie juz w wieksze biustonosze zaopatrzyc
 
Do góry