reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2022

reklama
Hej dziewczyny ja już po wizycie!
Pół nocy dziś nie spałam, a jak szłam na wizytę to miałam niesamowitego stresa.
Dziś 7tc+3 i z usg tez dokładnie tyle wychodzi ❤️
Jest bombelek! I jest serduszko! Nie włączał mi dźwięku ale było widać! Tętno też zbadał 153! Ale ulga! Bardzo się cieszę, że wszystko gra ❤️ Dostałam tez skierowanie na badania prenatalne, dziś pewnie się umówię ☺️
Powodzenia życzę na reszcie dzisiejszych wizyt dziewczyny. Trzymam kciuki bardzo mocno ☺️🔥
Aż się boję swojej wizyty a ona coraz bliżej 😁
Dziewczyny wychodzi na to, że tylko ja mam nieposkromiony apetyt? :D
Ja też mam, co jakieś 3-4h muszę coś przełknąc bo mnie śsie 🤷‍♀️🙂
 
Hej dziewczyny ja już po wizycie!
Pół nocy dziś nie spałam, a jak szłam na wizytę to miałam niesamowitego stresa.
Dziś 7tc+3 i z usg tez dokładnie tyle wychodzi ❤️
Jest bombelek! I jest serduszko! Nie włączał mi dźwięku ale było widać! Tętno też zbadał 153! Ale ulga! Bardzo się cieszę, że wszystko gra ❤️ Dostałam tez skierowanie na badania prenatalne, dziś pewnie się umówię ☺️
Powodzenia życzę na reszcie dzisiejszych wizyt dziewczyny. Trzymam kciuki bardzo mocno ☺️🔥
Super! Gratulacje dla Was 🥰 wiem co to za stres, bo w tamtym tygodniu chciało mi się ryczec jak mąż mnie wiózł na badanie.

Moja wizyta jutro 6+5 :) oby już było serduszko, bo tydzień temu tylko było widać pulsowanie kropeczki :)
 
Aż się boję swojej wizyty a ona coraz bliżej 😁

Ja też mam, co jakieś 3-4h muszę coś przełknąc bo mnie śsie 🤷‍♀️🙂
Trzymam mocno kciuki! Dawaj znać ❤️ To już niedługo ☺️☺️

Ps. Co do pierwszej strony najpierw Cię samowolką wpisałam na listę ale później były głosy ze może jest za wczesnie i nie każdy chce, więc nie chciałam decydować za Ciebie czy chcesz być na liście dlatego usunęłam 🙈 ale już dopisałam ❤️❤️❤️❤️
 
Jestem już po wizycie:) serduszko biję, 4mm zarodka widać:) dostałam duphaston 2×10mg z powodu bóli podbrzusza (może niepotrzebjie ale jakoś w głowie mi to lepiej zrobiło), fluomizin na noc, plik skierowań na badania. Profilaktycznie że względu na masę ciała dietę cukrzycową. Niestety dostałam tez zakaz tańca:(
 
reklama
Jestem już po wizycie:) serduszko biję, 4mm zarodka widać:) dostałam duphaston 2×10mg z powodu bóli podbrzusza (może niepotrzebjie ale jakoś w głowie mi to lepiej zrobiło), fluomizin na noc, plik skierowań na badania. Profilaktycznie że względu na masę ciała dietę cukrzycową. Niestety dostałam tez zakaz tańca:(
Który tydzień u ciebie ?😍
 
Do góry