reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2022

reklama
Witam ,przywitamy się :)
Miesiączka miała być 7.01, zrobiłam test 15.01 i dwie kreseczki 🥰 z kalkulatora wychodzi wrzesień, czekam na wynik bety. I będę się dziś zapisywać na wizytę :) mam nadzieje,ze będzie ok ❤️ Pierwsza ciąża była terminowana, przez wady genetyczne :(
Dzielnie czekałaś tyle dni na test, nie jedna by nie wysiedziała 😀 gratulacje!
Miałaś terminację jak jeszcze było to dozwolone? Ubolewam nad tym zakazem… to jest chore..
Trzymam mocno kciuki! Dawaj znać ❤️ To już niedługo ☺️☺️

Ps. Co do pierwszej strony najpierw Cię samowolką wpisałam na listę ale później były głosy ze może jest za wczesnie i nie każdy chce, więc nie chciałam decydować za Ciebie czy chcesz być na liście dlatego usunęłam 🙈 ale już dopisałam ❤️❤️❤️❤️
Super, że wszystko dobrze 🥰 mnie można wpisać na 4.09 😊😊
Mój narzeczony w domu sprząta bo ja mam takiego lenia, że szok 🤣🙄
Mój mąż to samo 😅 to nasza pierwsza ciąża i martwi się żebym się za bardzo nie przeciążyla
 
Dzielnie czekałaś tyle dni na test, nie jedna by nie wysiedziała 😀 gratulacje!
Miałaś terminację jak jeszcze było to dozwolone? Ubolewam nad tym zakazem… to jest chore..

Super, że wszystko dobrze 🥰 mnie można wpisać na 4.09 😊😊

Mój mąż to samo 😅 to nasza pierwsza ciąża i martwi się żebym się za bardzo nie przeciążyla
Tez pierwsza i chlopu odwala dodatkwo bo lekarka nastraszyła ze zagrożenie może być i zanim da mi coś zjesc to sklady sprawdza czy aby substancji wywolujacych poronienia nie ma. We wszystkim mnie wyręcza bo wskazanie leżenia a jutro szpital.
 
Dziewczyny u was też taki problem z neoparinem 0.4 nigdzie nie ma w aptekach tragedia jakaś
Tak, wszędzie braki tych zastrzyków. Ja też muszę brać neoparin 0.4 , w aptekach mówią ze nie można zamawiać bo w hurtowniach pustki 🙃 Ile się ostatnio najezdzilam, normalnie 5 minut przede mną mi wykupili. Teraz już rezerwuje przez, stronę by mieć pewność że będzie.
Witajcie już nadrobiłam w czytaniu 🙂 powiem wam kilka słów o sobie. To jest moja 6 ciąża jestem mamą 5 córek: 21 lat, 20, 18, 6 i 4 lat. Trzy najstarsze mam z poprzedniego małżeństwa. Dwie najmłodsze z obecnego. Mąż w sierpniu wyjechał do Holandii do pracy z tą myślą iż nas ściągnie do siebie. Więc się udało w grudniu znalazł mieszkanie przyjechał na święta powitaliśmy się bardzo bardzo mocno i wyszło nam. Tak jak pisałam wcześniej od 3 stycznia mieszkamy w Bocholt i według aplikacji mam 6 (5+6) i termin na 13 września 🙂 cieszymy się niespodzianką tylko przeraża mnie załatwianie ubezpieczenia, położnej i w ogóle. Najgorsze że nawet nie popracowałam w Niemczech a od razu ciąża 😔
To w Niemczech mieszkacie czy w Holandii? Będzie Ci przysługiwać jakieś macierzyńskie? Bo 500+ chyba nie dadzą jak nie mieszkasz w pl? Podziwiam takie różnice wieku, że Ci się chce :-D Ja spodziewam się trzeciego i raczej to już ostatnie 😄 Rocznikowo co dwa lata będzie u nas.
 
reklama
Do góry