reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2022

reklama
Łączę się z Wami! Jak możemy sobie pomoc?
Na katar i ogólne przeziębienie polecam jeszcze pić lipę. Mi pomogła. U mnie z tym przeziębieniem już lepiej.

Wczoraj nie czytałam forum i miałam dziś dużo do nadrobienia 😜😁

Gratulacje dla wszystkich, które z wizyty przyniosły szczęśliwe wiadomości. Ściskam mocno w myślach tych, u których dziś smutek.

Ja dziś pierwszy dzień ferii i totalne lenistwo, dużo leżałam i spałam. Przez to chyba jakoś jeszcze mocniej przymulona.
Apetyt jako taki. Robię się szybko głodna, ale zjeść muszę raczej na siłę. Na śniadania bardzo teraz smakują mi kanapki z serkiem topionym i świeżym ogórkiem, a dawno tego nie jadałam. Lubię też placuszki bananowe.
A co ciekawego jadacie na obiady?

Jeśli chodzi o witaminy to biorę Mama DHA premium plus, lekarka mówiła, żeby kontynuować. Mam jedynie problem z przełykaniem go, bo dla mnie jest wieeeeelki 😱

Mam jeszcze jedno pytanie. Czy też tak macie, że podczas kichania kłuje Was w brzuchu ? Mnie przy każdym kichnięciu boli jakby w prawym jajniku.
 
Na katar i ogólne przeziębienie polecam jeszcze pić lipę. Mi pomogła. U mnie z tym przeziębieniem już lepiej.

Wczoraj nie czytałam forum i miałam dziś dużo do nadrobienia 😜😁

Gratulacje dla wszystkich, które z wizyty przyniosły szczęśliwe wiadomości. Ściskam mocno w myślach tych, u których dziś smutek.

Ja dziś pierwszy dzień ferii i totalne lenistwo, dużo leżałam i spałam. Przez to chyba jakoś jeszcze mocniej przymulona.
Apetyt jako taki. Robię się szybko głodna, ale zjeść muszę raczej na siłę. Na śniadania bardzo teraz smakują mi kanapki z serkiem topionym i świeżym ogórkiem, a dawno tego nie jadałam. Lubię też placuszki bananowe.
A co ciekawego jadacie na obiady?

Jeśli chodzi o witaminy to biorę Mama DHA premium plus, lekarka mówiła, żeby kontynuować. Mam jedynie problem z przełykaniem go, bo dla mnie jest wieeeeelki 😱

Mam jeszcze jedno pytanie. Czy też tak macie, że podczas kichania kłuje Was w brzuchu ? Mnie przy każdym kichnięciu boli jakby w prawym jajniku.
Tak ja tez parę razy kichnęłam to myślałam ze mnie zegnie w pół 🙈
 
Dziewczyny ja już po wizycie ❤ dzidzia ma 1cm wielkości, widziałam je i pulsujące serduszko, ale jak włączył dźwięk to ale pięknie było słychać ❤ mąż słyszał na korytarzu, 150 uderzeń na minutę ❤ według usg wyszło 7+1 i termin wstępnie na 4.09 😍
Tylko zapytałam się o te delikatne skurcze i powiedział że tak nie może być, dostałam luteinę i nospe, zakaz współżycia i innych rzeczy 🤷‍♀️
Następna wizyta 7 luty 🙂
Ale superrrr ❤️🔥 pięknie! Gratulacje 🥰
Ja na następna wizyta to dopiero prenatalne jutro dzwonię bo dziś już nie miałam siły. 🙈
 
Ja wreszcie odważyłam się na betę i będę robić w przyszłym tygodniu... Obecnie relaksuje się pry kominku z herbatka, jestesmy tu aż do piątku. Mam zamiar spać, jeść, chodzić na spacery, drzemać i oglądać tv.
 

Załączniki

  • Screenshot_20220117_185619.jpg
    Screenshot_20220117_185619.jpg
    216 KB · Wyświetleń: 70
Dzien dobry w Poniedzialek! ☕
Wiem, ze to jeszcze bardzo wczesny etap, ale jak to mowia lepiej zapobiegac niz leczyc😉 Stad moje pytanie czy macie do polecenia jakies kosmetyki przeciwko rozstepom? A moze jakies naturalne sposoby? Tyle tego na rynku, ze ciezko wybrac odpowiednie 🤔
Ponieważ lepiej zapobiegać, to już zaczęłam smarować brzuch i piersi olejkiem ze słodkich migdałów ;) Bardzo szybko się wchłania i skóra po nim jest delikatna.
Mam już rozstepy na posladkach i udach po dojrzewaniu i to mi wystarczy. Nigdy mi na szczęście nie przeszkadzały.. :)
 
reklama
Do góry