reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2022

Dziewczyny dość nietypowe pytanie, ale tu już chyba nic mnie nie zaskoczy ;) czy w związku z brakiem lub nadmiarem apetytu nie macie problemu z wypróżnianiem? Od czasu brania pregny plus, czyli od dnia testu przyznam, że jest to dla mnie problem. Staram się jeść więcej błonnika, ale średnio to pomaga. Jakieś rady?? 😊
 
reklama
Dziewczyny dość nietypowe pytanie, ale tu już chyba nic mnie nie zaskoczy ;) czy w związku z brakiem lub nadmiarem apetytu nie macie problemu z wypróżnianiem? Od czasu brania pregny plus, czyli od dnia testu przyznam, że jest to dla mnie problem. Staram się jeść więcej błonnika, ale średnio to pomaga. Jakieś rady?? 😊
Tak, ja mam problem ale nic nie zrobiłam żeby to zmienić :p
 
U mnie jeśli chodzi o objawy to głownie brak apetytu, trochę mdłości, ból piersi i ból głowy.
U mnie z takich stałych to bol piersi, brak apetytu - totalnie nie mam chęci na nic do jedzenia,
Dziś wstałam z bólem głowy i trzyma mnie cały czas i mdłości nasilają się wieczorami ale nie są zawsze.
No i ja tez przy kichaniu od razu zginam sie w pół zapobiegawczo 🙈

Powodzenia dziewczyny na dzisiejszych wizytach! ❤️
 
Dziewczyny dość nietypowe pytanie, ale tu już chyba nic mnie nie zaskoczy ;) czy w związku z brakiem lub nadmiarem apetytu nie macie problemu z wypróżnianiem? Od czasu brania pregny plus, czyli od dnia testu przyznam, że jest to dla mnie problem. Staram się jeść więcej błonnika, ale średnio to pomaga. Jakieś rady?? 😊
Ciesze sie, ze ktos o to zapytal.. :) u mnie jest jakas tragedia, jak pojde raz na 2 dni to jest dobrze, ale raczej wychodzi raz na 3 i dotego nie obywa sie bez krwi na papierze :( polozna polecila mi macrogol, ktory bezpiecznie mozna spozywac w ciazy, nie ma on zadnego wplywu na plod, ma on za zadanie tylko zwiazac wode w jelitach i pomoc z wyproznianiem :) Link do: Stop zaparciom - niezbędnik wiedzy dla Ciebie i Twoich bliskich
Ja wczoraj zazylam i musze przyznac, ze troche pomoglo ☺️
 
Oo a u mnie 5+4 ! 🙂
Nudności nie mam, piersi bolą tylko, czasem wieczorem czuje delikatne skurcze macicy
Pierwsza wizyta umowiona na kolejny tydzien
Czy Wy też tak macie, że na razie to co sie dzieje bardziej Was stresuje niż cieszy?
Ja się boję cieszyć, bo obawiam się, że coś sie może jeszcze wydarzyć złego 😢
Ja jestem kulką stresu, czekam na beta hcg w przyszłym tyg i bardzo się denerwuje.
Mój partner mówi że będzie dobrze, że cokolwiek się stanie to przejdziemy przez to. Trochę dodaje mi to otuchy ale mimo wszystko bardzo się denerwuje, chyba nigdy w życiu nie byłam tak spięta.
Szczerze powiedziawszy chyba dopiero mi ulży po pierwszym skanie jesli się okaże że wszystko jest ok.
 
Oo a u mnie 5+4 ! 🙂
Nudności nie mam, piersi bolą tylko, czasem wieczorem czuje delikatne skurcze macicy
Pierwsza wizyta umowiona na kolejny tydzien
Czy Wy też tak macie, że na razie to co sie dzieje bardziej Was stresuje niż cieszy?
Ja się boję cieszyć, bo obawiam się, że coś sie może jeszcze wydarzyć złego 😢
Tak ja tak mam , czuje stres i niepokój z tym wszystkim co się dzieje 🙄 w przyszłym tygodniu druga wizyta i zobaczymy jak to będzie , czy wszystko dobrze...
 
reklama
Do góry