reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2022

Widzę,że nie tylko ja budzę się z obawami ! Też mam mdłości,których nigdy wcześniej nie mialam i brzuch mnie pobolewa ale na samą myśl,że znów może być źle chce mi się płakać a pierwsza wizytę mam 1go . Zwariuje [emoji2962]
Mdłości to chyba ten dobry znak :) Ja ubolewam bo poza tym ze czasem lekko brzuch pobolewa to nie mam innych objawów… tez chyba do czwartku zwariuje 😜 dobrze że mam studia w weekend :)
 
reklama
Ja nie mam plamien, ale jestem po 2 biochemicznych z rzędu (wrzesień i listopad) i też ciągle chodzę do łazienki sprawdzam czy nie ma krwawienia 😔 to już chyba tak zostaje w głowie ..
W pierwszej ciąży, a zaszłam wtedy w 1 cyklu starań, miałam spokojną głowę, nie wiedziałam o forum, nie wiedziałam że aż tyle kobiet spotyka tyle złych rzeczy w ciąży i byłam wylajtowana a teraz... Szkoda gadać 😥
Dziś mam wizytę, u mnie 8+2, mam nadzieję że będzie nadal wszystko dobrze. Nawet przed taką zwykłą wizyta się mega stresuje 😔
2 biochemiczne to chyba już duże przeżycie. Współczuję. Ale zawsze bo burzy wychodzi słoneczko. Więc trzeba być dobrej myśli.
 
Nie wiem, czy zwróciłyście uwagę, ale już też chyba funkcjonuje ten rejestr ciąż. Weszłam dziś na pacjent.gov, by ściągnąć kod do recepty, a tam już prywatne wizyty wpisane mimo, że do tej pory żadna moja wizyta u ginekologa nie była w systemie, bo nie była na NFZ. W tym kraju serio teraz strach tracić ciążę z jakichkolwiek powodów
 
Ja nie mam plamien, ale jestem po 2 biochemicznych z rzędu (wrzesień i listopad) i też ciągle chodzę do łazienki sprawdzam czy nie ma krwawienia 😔 to już chyba tak zostaje w głowie ..
W pierwszej ciąży, a zaszłam wtedy w 1 cyklu starań, miałam spokojną głowę, nie wiedziałam o forum, nie wiedziałam że aż tyle kobiet spotyka tyle złych rzeczy w ciąży i byłam wylajtowana a teraz... Szkoda gadać 😥
Dziś mam wizytę, u mnie 8+2, mam nadzieję że będzie nadal wszystko dobrze. Nawet przed taką zwykłą wizyta się mega stresuje 😔
A po jakim czasie dostawałaś miesiączki przy biochemicznych?
 
Nie wiem, czy zwróciłyście uwagę, ale już też chyba funkcjonuje ten rejestr ciąż. Weszłam dziś na pacjent.gov, by ściągnąć kod do recepty, a tam już prywatne wizyty wpisane mimo, że do tej pory żadna moja wizyta u ginekologa nie była w systemie, bo nie była na NFZ. W tym kraju serio teraz strach tracić ciążę z jakichkolwiek powodów
Nawet widzę , że historia leków jest wprowadzona i zaznaczone jaki lek i w jakiej aptece kupowałeś 🤔
 
reklama
Nie wiem, czy zwróciłyście uwagę, ale już też chyba funkcjonuje ten rejestr ciąż. Weszłam dziś na pacjent.gov, by ściągnąć kod do recepty, a tam już prywatne wizyty wpisane mimo, że do tej pory żadna moja wizyta u ginekologa nie była w systemie, bo nie była na NFZ. W tym kraju serio teraz strach tracić ciążę z jakichkolwiek powodów
Gdzie to widać na tym koncie?
 
Do góry