reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2022

reklama
Tak i przeszło mi przez myśl, czy nie zrobić testu ale nie chciałam się dodatkowo stresować. Jednak czuje, że nie do końca odblokowały się te górne drogi oddechowe.
Z jednej strony test dałby ci odpowiedź czy to faktycznie covid No ale z drugiej strony byś się stresowała gdyby nie daj Boże to był faktycznie on. A miałaś jakieś inne dolegliwości poza przeziębieniem? Ja jak chorowałam na covid to straciłam węch i smak, mialam gorączkę.
 
Nie wiem, czy zwróciłyście uwagę, ale już też chyba funkcjonuje ten rejestr ciąż. Weszłam dziś na pacjent.gov, by ściągnąć kod do recepty, a tam już prywatne wizyty wpisane mimo, że do tej pory żadna moja wizyta u ginekologa nie była w systemie, bo nie była na NFZ. W tym kraju serio teraz strach tracić ciążę z jakichkolwiek powodów
To, że Twoja wizyta jest wpisana na nfz a była prywatnie, to świadczy tylko o jednym - maja kontakt z nfz i wpisali cie w system, co to znaczy ?
Że otrzymają dodatkowo z nfz kasę za twoja wizytę :)
Ma się pulę punktów jak ma się kontrakt z nfz i trzeba te punkty realizować, (punkty = pieniadze), wiec dopisuja jak najwięcej się da, a dopisywanie kogoś z wizyt prywatnych to dodatkowy pieniądz po prostu dla nich, wystarczy zgłosić to na ikp, ze zapłaciłaś za tą wizytę i masz dowód zakupu, zrobią im pewnie niezły nalot...

Będę ponawiać co jakiś czas listę, więc proszę sprawdzajcie tą najnowszą co dodam, myślę żebyśmy przeczekały do poniedziałku bo przez weekend niektóre dziewczyny mają inne zajęcia, co wy na to?
Aktualizacja
lista:
@Euforia0204
@niunia2324
@Luni
@Lily2389
@kosik_3
@Septemberka
@d0mi
@Atramentowa
@Majena94
@Rachelita
@wezsietatatooo
@Paulina ❤
@cosmolady
@milusia83
@Ada_M
@Ankosik
@Mikkka123
@Nelka85
@holenderka92
@Estuś
@MamaR
@Peauela
@bejbi002
@kaaarii
@Anulaa88
@Zuza30
@rikipatyki
@eleonora7
@Nelka85
@Patrycja899
@MyssaMiki
@Anasta07
@madzialena14
@elysia141
@Kinia009
@Pauli_BE
@AngMarie
@Klaudeczka94
@KikaRika
@la_mariquita
@Ula1234
@ŚliwkaWęgierka
@Pianka
@Wrzesniowa
@ona919191
@Wieczniespozniona
@annmik1
@Sylwiakp
Ponawiam, kogo nie ma to dajcie znać to wpisze, terminy wypiszemy sobie już na zamkniętym forum
Jeszcze ja 😛
 
Pisałyście o imionach. Jeszcze nie poruszałam tego tematu z mężem teraz. Nie chcemy, aż tak się nakręcać szczególnie przy tych plamieniach. Ale kiedyś jeszcze przed ślubem na naukach przedmałżeńskich mieliśmy takie ankiety ile chcielibyśmy mieć dzieci o oboje wpisaliśmy, że dwoje. Potem jak wróciliśmy do tego w domu to oczywiście zastanawialiśmy się jakie imiona byśmy wybrali i skończyło się że wybraliśmy 4 imiona Mikołaj, Alan, Kaja i Maja. Bardzo podoba mi się Aleksander. Ale mam chrześniaka Olka 😉
 
Wprowadzając trochę żartu, ja miałam nazywać się Maciek. Mama do dnia porodu myślała że będę chłopcem. Jak okazało się że jestem jednak dziewczynką rodzice byli w szoku u jie mogli się zdecydować. Imię wybrał mi dziadek i tak poustawiał rodziców że wyszło na jego wybór 😉 byłam ukochaną wnuczką, wszędzie mnie zabiegał.
 
Wprowadzając trochę żartu, ja miałam nazywać się Maciek. Mama do dnia porodu myślała że będę chłopcem. Jak okazało się że jestem jednak dziewczynką rodzice byli w szoku u jie mogli się zdecydować. Imię wybrał mi dziadek i tak poustawiał rodziców że wyszło na jego wybór 😉 byłam ukochaną wnuczką, wszędzie mnie zabiegał.
Extra, mój brat Piotrek miał być Małgosią, jak mama wrocila z nim ze szpitala i go przedstawiła: to Twoj brat Piotruś, to ja podobno powiedziałam dobrze, ale teraz przynieś Małgosię 😂😂😂
 
reklama
Do góry