reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2022

To co ja zacznę.... Przeniosłam wizytę na dzisiaj u innego ginekologa i jestem przeszczesliwa dostałam euthyrox 50 bo mam wysokie anty tpo a tamta gin nie dała mi leków.. Dzisiaj jestem z usg wynika 6+0wedlug apki 6+4.
Moje 3.5mm szczęścia serduszko bije 160/min Jezu jaka ulga... Trzymam kciuki za wszystkie wizyty.....
Super ❤
 
reklama
Mnie na początku grudnia przyśniło się, że jestem w ciąży. Około 10 grudnia koleżanka napisała do mnie, czy jestem w ciąży bo jej się przyśniłam widziała mnie bardzo szczęśliwą z brzuszkiem. Generalnie na początku grudnia miałam dużo snów i zdecydowanie każdy wg. sennika mówił, że zdarzy się coś dobrego coś na co czekamy ;) Sądziłam, że może w styczniu te moje proroctwa się spełnią. Dodam, że wcześniej wyśniłam ciąże koleżance było to jakoś w połowie września, a 10 listopada oznajmili nam, że czekają na dzidzie 😁
 
Cudownie! Ja mam następną wizytę w środę i oczywiście znowu stres... :D to już będzie 8t6d z OM... Czy kiedykolwiek przestaniemy się stresować tymi wizytami?
Jezu ja mam swoja pierwsza wizyte za tydzien we wtorek - to bedzie rowno 7tc i wariuje o_O staram sie myslec pozytywnie ale ciazko mi to wychodzi 😐
 
To co ja zacznę.... Przeniosłam wizytę na dzisiaj u innego ginekologa i jestem przeszczesliwa dostałam euthyrox 50 bo mam wysokie anty tpo a tamta gin nie dała mi leków.. Dzisiaj jestem z usg wynika 6+0wedlug apki 6+4.
Moje 3.5mm szczęścia serduszko bije 160/min Jezu jaka ulga... Trzymam kciuki za wszystkie wizyty.....
I kiedy kolejna wizyta?:)
 
Cudownie! Ja mam następną wizytę w środę i oczywiście znowu stres... :D to już będzie 8t6d z OM... Czy kiedykolwiek przestaniemy się stresować tymi wizytami?

Chyba nigdy 😜 teraz chyba będzie najgorzej bo jak byłam w 8+3, to kazała zrobić prenatalne i powiedziała że następna wizyta za miesiąc 😱
 
reklama
Ja jakiś czas temu zaliczyłam koszmar baaaardzo realistyczny pt. Poroniłam 🤨 cały dzień się po nim pozbierać nie mogłam
Później miałam taki że mi lekarz na USG powiedział że dziewczynka 🙈
Oby wszystko było na opak 😜

Na opak, czyli że chciałabyś chłopca? Ja przyznam, że marzę o dziewuszce 😍. Po ciąży poronionej w zeszłym roku zrobiłam badanie genetyczne w kierunku ustalenia płci i była dziewczynka. Strasznie mnie od tego czasu prześladuje myśl, że następny będzie chłopak 🙈.
 
Do góry