reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2022

Mi sie snilo, ze urodzilam syna w domu, bo moj gdzies wybyl na impreze i nie mial mnie kto na porodowke zawiesc😅 po czym zapomnialam o swoim dziecku na dwa dni, ale wszystko sie dobrze skonczylo 😂
Mi się śniło , że urodziłam i przywieźliśmy bobasa do domu , położyliśmy go na łóżku i zaczął płakać a my razem z nim bo nie wiedzieliśmy dlaczego płacze 😂😂
 
reklama
Witam w nowym tygodniu :)
Faktycznie zapowiada się tydzień wizyt - za wszystkie mocno trzymam kciuki!!
Ja wczoraj ledwo żyłam, na mdłości tylko leżenie plackiem.. więc teraz pewnie dwa dni spokoju i znowu kumulacja :D Wizytę mam w czwartek, to będzie 8+5, ciężki czas bo zbliża się okres w którym w poprzedniej ciąży zatrzymało się serduszko :(
Ja serio rozważam czy chcę znać płeć dziecka w czasie ciąży. Próbowała któraś przejść ciążę bez tej wiedzy? 😁
Ja w poprzedniej miałam nie sprawdzać, ciąża była niespodzianką i chciałam żeby do końca tak zostało. Niestety skończyło się oznaczaniem płci genetycznie po poronieniu więc teraz nie wiem.. może to trochę zaklinanie rzeczywistości ale chyba sprawdzę płeć chociaż parcia nie mam, spokojnie mogłabym żyć w niewiedzy do porodu ;) mam już parkę może dlatego :)

A czy wy macie jeszcze bóle podbrzusza ? Mnie czasami delikatnie boli i czuje kłucie 🙄
Ja ciągle czuję jakieś bóle, kłucia itp od początku. Wcześniej też tak miałam i myślę że to tylko oznaki że macica szykuje miejsce dla nowego lokatora ;)
Na opak, czyli że chciałabyś chłopca? Ja przyznam, że marzę o dziewuszce 😍. Po ciąży poronionej w zeszłym roku zrobiłam badanie genetyczne w kierunku ustalenia płci i była dziewczynka. Strasznie mnie od tego czasu prześladuje myśl, że następny będzie chłopak 🙈.
U mnie wyszedł synek z genetycznych (chociaż byłam pewna że będzie dziewczynka ;) ) a teraz mam przeczucie że będzie córa :D
 
Na opak, czyli że chciałabyś chłopca? Ja przyznam, że marzę o dziewuszce 😍. Po ciąży poronionej w zeszłym roku zrobiłam badanie genetyczne w kierunku ustalenia płci i była dziewczynka. Strasznie mnie od tego czasu prześladuje myśl, że następny będzie chłopak 🙈.
Ja po tym jak mi sie chlopiec przysnil zrobilam test z soda oczyszczona i test z obraczki i przy kazdym wyszlo, ze chlopak bedzie 😂 takze ciekawe
 
reklama
Do góry