reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2022

Dziewczyny macie koty? Ja mam dwa. Ostatnio ktoś mi opowiadał, że ktoś mu oddał kota bo jego zo a zaszła w ciążę i musieli oddać. O co chodzi?
Uważaj żeby kot Cię przypadkiem nie podrapał. Moja moja znajoma niestety straciła ciążę po udrapaniu a po badaniach okazało się ,że miała chorobę kociego pazura ,która jest bardzo poważna dla kobiet w ciąży i była podobno przyczyną poronienia .
 
reklama
Nie;) byłam u stomatologa w listopadzie.

Czasem mam wrażenie, że przesadzam ale boję się cokolwiek zaniedbać. Kiedyś się śmiałam z koleżanek w ciąży, że to banda histeryczek teraz jestem jedną z nich🙈
A wiecie może czy np w 1 trymestrze można usuwać kamień? Ja byłam na wizycie w grudniu ale wiem, że chyba jeszcze jedna rzecz mi została do zrobienia i tak się zastanawiam, czy wgl można w 1 trymestrze, czy ewentualnie stomatolog sam to oceni?
 
Ja mam psa , miniaturkę yorka i ona jest tak zakochana w moim mężu , że jak się przytulamy to pcha się miedzy nas żeby to ją przytulał 😂 także tez się trochę obawiam . Ale w życiu nie oddałam bym komuś na czas ciąży zwierzęcia . Moja znajoma tez ma yorka i jak była w ciąży przywiozła go do swoich rodziców i zostawiła. Po urodzeniu dziecka pies był tak zły , bo chyba czuł , dlaczego go zostawiła , Że gryzł zabawki dziecka , sikał na ubranka i celowo robił na złość .
Psa trzeba na nowo wprowadzić do stada i pokazać mu hierarchię. Niestety wiele ludzi zupełnie olewczo podchodzi do sprawy. Najlepiej wcześniej przywieźć psu pieluszkę, kocyk cokolwiek co przesiąkło zapachem dzidziusia żeby mógł się zapoznać, a później odpowiednio przeprowadzić zapoznanie. Niektórzy np wyprowadzają psa z mieszkania/domu i wnoszą najpierw dzieciątko żeby pies zrozumiał, że ten maluszek jest w hierarchii przed nim :)
 
A ja pytałam czy mam odwoływać wizyte u stomatologa, bo mam umówioną na przyszły tydzień to powiedziała, że nic nie musze odwoływać. Tylko powiedzieć dentyście że jestem w ciąży i wtedy inne znieczulenie jest podawane.
 
A ja pytałam czy mam odwoływać wizyte u stomatologa, bo mam umówioną na przyszły tydzień to powiedziała, że nic nie musze odwoływać. Tylko powiedzieć dentyście że jestem w ciąży i wtedy inne znieczulenie jest podawane.
ja chodziłam cała poprzednia ciążę, teraz też chodzę, w tamtym tygodniu miałam lecz kanałowe (tylko zdjęcia nie można, ale akurat miałam robione chwilę przed ciąża)
 
reklama
Do góry