reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2022

reklama
Dziewczyny jak w ogole u Was z libidem? Ja mam wrazenie, ze rozniesie mnie od srodka, ale gdzies tam strach z tylu glowy jest, do tego doszly od dwoch dni bole podbrzusza i staram sie na maksa chamowac... :(

U mnie zerowe. Wieczorami mam najgorsze mdłości i człowiekowi wszystkiego się odechciewa 😔
 
Hej
Sto lat mnie nie było, widzę że dużo się dzieje.
U mnie bardzo intensywny czas, wizytę miałam mieć w środę ale już wiem że nie dam rady na nią dotrzeć i musiałam przenieść. Pani znalazła mi termin na czwartek na szczęście tylko że do innego lekarza. Ale bardzo chcę iść bo to niepewność mnie dobija. Ciągle czytam o tych historiach że ktoś poszedł na wizytę a tam już było po wszystkim a nic na to wskazywało że już chyba osiwieje z tego do końca.

Myślę, że tak duża różnica może być dla nastolatka dobrym doświadczeniem, może to mu pomoże w dorosłym życiu być dobrym tatą? U nas będzie różnica 15 i 9 lat 😉
Mam siostrę o 15 lat młodszą. Niestety dopiero od niedawna budujemy sobie nową relację. Wyorowadziłam się z domu jak ona miała 7 lat i ona ledwo pamięta te czasy jak mieszkaliśy pod jednym dachem.


oj mnie też strasznie ciągnie. Tak jakby trochę zakwasy, ale nie aż tak, taki trochę dyskomfort. Myślałam że ja coś wymyślam. Dzisiaj sporo siedzialam za kierownicą to nie dość że ciągnięcie, to jeszcze takie spięcie brzucha czułam.
W samochodzie mnie najgorzej boli brzuch. Jakoś się tak napinam, czy to ta pozycja ale to tylko jak jestem za kierownicą.

Cudownie! Ja mam następną wizytę w środę i oczywiście znowu stres... :D to już będzie 8t6d z OM... Czy kiedykolwiek przestaniemy się stresować tymi wizytami?
Nigdy...


mIU/mL jest równe IU/L
Czysto teoretycznie i matematycznie patrząc na tą jednostkę, która jest stosunkiem IU do L powinno to być dokładnie to samo. To tak jak to samo to będzie 1/100 i 0,01/1
 
Dziewczyny jak w ogole u Was z libidem? Ja mam wrazenie, ze rozniesie mnie od srodka, ale gdzies tam strach z tylu glowy jest, do tego doszly od dwoch dni bole podbrzusza i staram sie na maksa chamowac... :(
My narazie zakaz przez plamienia, ale chyba też za bardzo się stresujemy co zobaczymy w środę na USG, więc w sumie zeszło to na najniższy poziom hierarchii ;)
 
reklama
Do góry